Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor is fogyhatok a Regenon...

Akkor is fogyhatok a Regenon tablettától ha nem vagyok kifejezetten túlsúlyos csak dagadtnak érzem magam. Mennyit lehet 30 szemtől fogyni? És mennyi időn belül szállítják ki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
azt hol hallottad, hohgy valamilyen tablettától fogyni lehet?
2011. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

egyébként most csempészhetnék át minden sz.art Romániából, ha már itt vagyok :D

[link]

2011. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy te fogsz-e fogyni, de en utana neztem ennek a bogyonak es akkor sem szednem be, ha a 173cm magassagomhoz 80kg jarna es fizetnenek, hogy bevegyem.


Inkabb mas modon probalj fogyni. Tudom, nem ez volt a kerdesed, de itt a gyikon ezer meg 1 otletet adnak, amik kozul sok hasznos is.

2011. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az nem tablettától való fogyás, ha nem vagy tőle éhes és így segít? ...
2011. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sportolok is mellette de nem tudok fogyni sehogyan.Tudom hogy nagyon egészségtelen de nem tudom már elviselni hogy ilyen dagadt vagyok.
2011. dec. 20. 20:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy szeretnel valami csodaszert, amiben hiszel hogy segit, mindannyian ilyenek vagyunk; de a mellekhatasok mellett a tabletta jotekony hatasa eltorpul.


Igyal kavet. A legmenobb fogyi tablettakban mindegyikben van tomenytelen mennyisegu koffein.


En peldaul megreggelizek 9 korul es delben iszok egy jo eros kavet (cukor nelkul), ami elnyomja az ehseget es utana ebedelni kb. 2-3kor szoktam. Persze mellette iszok egy csomo vizet, ugyanis a KV nagyon savasit.


A legrosszabb kaja utan kavezni. A koffein emesztes lassito ugyhogy aki reggeli/ebed utan iszik egy kavet, az kicseszik a szervezetevel, mert az epp felkeszul a kaja felbontasara mi meg a nyakaba ontjuk a feketet az meg pont, hogy lelassitja az emesztest. Olyan mintha mondanad a gyerekednek, hogy tekerd fiam azt a biciklit, kozben meg az ulesnel fogva huznad vissza szegeny kolykot...


Inkabb fogyi/gyogyteakra koltsd a penzed, azok is hasznalnak es kevesebb a mellekhatasuk.

2011. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
* kaja LEbontasara
2011. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
miért nem eszel kevesebbet?
2011. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tablettáktól fogsz lefogyni, először a szar étrendedet kéne rendbe tenni. Ahhoz meg elhatározás kéne. Ahhoz meg először a fejedben kellene rendet tenni. Így megy ez :)
2011. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én 27 éves nő 153 magas 56 kiló napi 1 zsemlét eszem felvágottal 1 almát vagy más gyümölcsöt kevés almaecetet 2 kávét (kis adagot) kb 3 liter vizet és kevés Nem hizlaló ebédet csirke hússal salival napi mozgásom futás +kardió mégsem megy le 5 kiló 8 hónapja.Kérdem én miért ne próbálnám ki ezt as tablettát ennél egészségesebb táplálkozás talán nincs is amit folytatok .
2012. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!