Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megéri egy AB vertical?

Megéri egy AB vertical?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy AB vertical hasizom erősítő edzőgépet.De kíváncsi lennék arra,hogy megéri-e? Esetleg le tudnátok írni tapasztalatotokat vagy azt,hogy mennyi idő után lesz kockahasam?

2018. júl. 28. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:

eloszor is hany eves vagy? (30folott kicsit nehezebb minden fejlodes)


es fiu/lany?

és a kockahas általánosságban feszites nelkul 14%testzsir alatt latszik (fontos h kell izom is, nem csak a 7%os testzsir)

ha 40kilorol epited akk kb fel év és eleg szép lesz, de nem azert mert eros(sok benne az izom) hanem mert nincs zsir...


ha 70kg 30%testzsirrol akk fel év mulva kezdodik az eredmeny (feszites nelkul), ha tokeletes az etrend akk 1-2honap is lehet (minimális zsir+kockahas elohozasa am is szalkasitás soran mukodik(kevesebb kaloria) és meggyorsabb lesz a kockahas project :D )


am ha segithetek-ezert kerdeztem a nemed (tudom van sok lany aki nem szereti a kondit, és megertem) mert gép nelkul is oszelehet hozni egy eleg jo hasat,

salyat sullyal, nem tobb ido/vagy nem sokkal, kinek mi jon be ui: kondiba a legykonnyebb mert ott tudsz olyan géppel edzeni ahova csak a hasad kell,

van egy videos aki segithet youtube: thenx neve : chris heira és eleg sok kockahasas vidije van(calisthenics-es o is), vele nekem 2 honap alatt meglett az h latszodott, és kondin kivul eleg jo volt :D (kondiba az meg a semmi szint..) (56kgrol indultam, 176cm vagyok, fiu, akkor 16voltam)

ui: akit irtam vidist az hasznal felszerelest-egy huzodzkodo rudat meg sulytarcsat/kat hashoz


de a legfontosabb az otthoni edzes naon nehez (egyszeruen ottvan minden tennivalo+jobb sok mindent csinalni,

enis igy edzek (calisthenics (amit csinalok) fejlodessel nincs gondom de tudni kell h nem az a celom h 120kg legyek hanem h minnel menobb dolgokat tudjak csinalni a huzodzkodon

alap dolog az h kapazkodsz es vizszintesen tartod a tested ( https://www.youtube.com/watch?v=Ev2caBjnwRo&ab_channel=OFFIC.. angol neve front level) +szeretem az edzest, és ha nem fogod szeretni ráunsz eleg hamar, ill ha kondiba mesz és már ha elmentel akk ott már nem telozni fogsz..


ha lany vagy ez rad nem vonatkozik (neked nem kellenek nagy izmok/szálkás vagy csak izmos test..):és am is az edzes nem csak arrol szol h szepen nezzek ki, kb olyan mintha azert focizna valaki h meno legyen és esetleg nem is szereti a sportot de megszenvedte az utat és most tudja.. (nem akarok bantani senkit, csak kozoltem h egy kondiba ha ranezel egy izmos csavora és esetleg beszeltek stb.. és késobb rákérdezel h am te h is kezdtel neki-itt meg lehet h azt mondja h jol akart kinezni,

2. kérdés

és miert edzel még mindig?-itt mar valoszinu h nem azt mondja h jobban akarok kinezni(az egy dolog ha ez is benne van az indokokban h miert edzz már 6éve..)

vagyis nem csak a kulsoert edzunk+egeszseges de le lehet serulni eleg kemenyen


kerdesed fotemájára válaszolva: igen szerintem megéri, jobban kifaraszt mintha csak a joga szivacson csinalsz feluleseket

de nem csak felules van a hasedzesnel-de ha ranezel barmilyen kondis vidire vagy akar arra amit kudltem megismresz még jópárat :D


bocsi hosszu voltam sok sikert az eddzesben, ui: mikor fáj(csak a normalis izom fajdalmat ertem) akkor kezdődik el az eddzés :)

2018. júl. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!