Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes elkezdeni néptáncot...

Érdemes elkezdeni néptáncot tanulni?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és csodálom, igénylem, szeretem a magyar népzenét, szeretnék olyan közegben ismerkedni, szórakozni, ami kötődik a népzenéhez. Ez a táncház. De eddig nem sikerült megtanulnom táncolni. Már késő ennyi idősen elkezdeni? Köszi és üdv! 26/f
2018. aug. 2. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem késő szerintem :)
2018. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem sem késő. De jó, hogy vannak ilyen fiatalok :)
2018. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehooogy kesooo! Tesom baratjanak az anyukaja 50 eves es egy neptanc csoport tagja :) jarnak allandoan fellepni mindenhova eljutnak
2018. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Dehogy késő. Én például az apámat tanítottam meg néhány tájegység néptáncára, pedig ő már 50 éves és mégis nagyon ügyesen csinálja az öreg ;)
2018. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

semmiképpen sem késő. nyugodtan vágj bele, de néhány dolgot tudnod kell.

tisztában kell, hogy legyél azzal, hogy akik ott lesznek lehet, hogy már 5 éves koruk óta táncolnak, de ez nem azt jelenti, hogy te nem lehetsz velük egy szinten. sok gyakorlás és odafigyelés után mindenképpen feltornázhatod magad a szintjükre egy kis idővel csak NE ADD FEL!

remélem belevágsz hamarosan. sok sikert és jó szórakozást.

2018. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kitartással van gond, mert eddig akárhányszor próbáltam, csak lesajnáló női tekinteteket kaptam, és folyamatosan azon járt az eszem, hogy a "nem tudok táncolni" és a "tudok táncolni" között nem létezik átmenet, nem megengedett, gáz. Csak a "tudnom kéne táncolni" idegesítő érzése maradt a biztos. Na meglátjuk, köszi mégegyszer!
2018. szept. 14. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!