Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan legyek jobb futásból...

Hogyan legyek jobb futásból 2000-m-n?

Figyelt kérdés
2000 métert fogunk futni szeptemberben valamikor az iskolában, és szeretnék az elsők között lenni. Múltkor 11.00 körül futottam, de akkor nem éreztem jól magam, amúgy 16 éves 50 kg-os 160 cm-es lány vagyok. Szerintetek milyen időt tudnék elérni 2000 méteren, ha heti 2-3 fociedzésem van, de szeretnék még beiktatni futást mellé? Ti hogy iktatnátok be a futóedzéseket, illetve van-e valamilyen tippetek arra, hogy az iskolába a lányok között első lehessek majd futásba? Valószínűleg kicsit értelmetlen a kérdés, de azért nagyon várom a válaszokat :D

2018. aug. 2. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

azokon a napokon amikor nincs fociedzésed nyugodtan futhatsz mondjuk egy fél órát reggel/délután/este,azért nem kell minden nap

rendesen melegíts be és ne 1 tempóba fuss végig hanem mondjuk 3 percet gyorsíts(de nem sprint) aztán 3 perc lassab és így váltogatva, ahogy birod lehet több vagy kevesebb is

a végén levezetés és nyújtás

arra figyelj még h lehetőleg ne a legnagyobb hőségbe menj ki mert rosszul leszel és elmegy a kedved

2018. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!