Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik Fouganza kobak a legjobb?

Howrselove kérdése:

Melyik Fouganza kobak a legjobb?

Figyelt kérdés

Új kobakot keresek viszonytag jó áron hobbi lovagláshoz. A régi talán erre hasonlít a legjobban


[link]


azzal a különbséggel, hogy az enyém nem csatolós. Nagyon szerettem a kényelmessége és illeszkedése miatt de sajnos már egy ideje kicsi rám. Ami hátrány volt benne az az, hogy nem szellőzött annyira de ez sem jelentett nagy problémát. Még anno turizták nekem ajándékba és nem találtam rajta márka nevet, szóval Decathlon-on nézegettem a Fouganza kobakokat de nem tudok válasznai. Az állítható kobakokban eddig csak csalódtam szóval azokat annyira nem nézegettem.

Esetleg ha valaki tud még más márkájúakat viszonylag jó áron és minőségben azt hallgatom.



2018. aug. 8. 13:57
 1/4 anonim válasza:
Fouganza C500 én imádom , kicsit olyan Casco fazon nagyon kényelmes és jó a védelme. És mindenhol állítható. Ja kereken 10e forint, ár értékben nagyon jó.
2018. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Myra Gergely válasza:
Nekem C700-om van, 15.000Ft volt, én tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Jó szellőzik, (ezt főleg most nyáron tapasztaltam meg, így 30 fokban), és tetszik, hogy a hátul nem csak a fejem közepéig ér, hanem majdhogynem a tarkómig.
2018. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válasszokat!

c400-as kobakról mi a véleményetek? Mert most a c700-as, c500-as és e között vacilálok. Előnyök, hátrányok jöhetnek mindegyikről.

2018. aug. 9. 21:24
 4/4 G. M. válasza:
A C400 nem rossz, annyi a hátránya, hogy bársony borítása miatt nehezebb tisztítani, de ez mondjuk nem olyan fontos dolog, csak gondoltam megemlítem. A leírás alapján tarkóvédővel nem rendelkezik, és csak három ponton rögzített, illetve a szellőzés nincs megoldva rajta. Szóval szerintem, inkább válaszd a c500, vagy a c700at, biztonságosabbak, kényelmesebbek, praktikusabbak.
2018. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!