Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő megtanulni görkorizni?

Mennyi idő megtanulni görkorizni?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok, felállni se tudok, ha felvettem a görkorit :D ha elkezdenék járni oktatásra, szerintetek mennyi idő, amíg viszonylag menni fog? Ti hányszor estetek vele, amire jól ment?

2018. aug. 8. 14:48
 1/5 anonim válasza:
1 max.2 hét.Míg teljesen stabil vagy. Oktatás?:DD Nincs oktatás.Ez egyéni. Térdvédőt mindig használj főleg az első időben..
2018. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én láttam oktatásokat Pesten, magamtól ráállni se merek :D Köszi a tippet, veszek térdvédőt :) Az 1-2 hét az hány óra gyakorlás naponta kb?
2018. aug. 9. 00:48
 3/5 anonim ***** válasza:

már nagyon rég irtam ilyet, de azért megpróbálom :)


szóval otthon gyakorolj.

vedd fel a korit és először állj vele a szőnyegen

ha megy, akkor lépegess, majd próbáld picit felemelni felváltva a lábaid, az egy lábon állást később is gyakorolhatod a szőnyegen, lényeg hogy legalább 10-15 másodpercig tudj a koriban egy lábon állni

2018. aug. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

aztán maszkálj koriban a lakásban legalább fél napig

igy te is szokod, meg a lábad, talpad is


ezután keress egy viszonylag sima aszfaltozott területet a környéken aminek legalabb az egyik oldalán van fal, kerítés, ami majd arra kell hogy meg tudj állni


kezdj el előre haladni, de nem lépegetve, hanem felváltva lökve a lábaddal, egyiken állsz, az az irány és másikkal ellököd magad. nézz róla videót youtube on


fontos a testtartás, térd berogyaszt, felsőtest kissé előre dől. mindig inkább előre esünk


kell térd és csuklóvédő mindenképp

könyökvédő is sisak sem árt

sisak általában egyszer kell, de akkor nagyon


mennyit fogsz elesni. sokat

ha aznap nem estél el, nem is göriztél igazán


üdv, Mike

(index fórum, görkoris topik)

2018. aug. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Mike, megpróbálom :) jó, hogy így leírtad, azt hiszem, menni fog :)
2018. aug. 10. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!