Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lovasok és nem lovasok! Aki...

Lovasok és nem lovasok! Aki űz mellette más sportot tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés
Szóval én alapvetően röplabdas vagyok heti 10ora edzés minimum, de a lovaglás a hobbym 3eves korom óta.Főleg terepes vagyok, de oktatni is szoktam meg néha ugrani. Idén végig segítettem a lovardában a táborokban dolgoztam és lovgoltam is , végig mozogtam. Amíg a röpi csapat nagy része pihent. Most meg mikor kérdezték hogy ki mit csinált a nyáron milyen mozgást én ezt mondtam. És sajnos azt kell mondjam sz*rba se nézik. Miért? Miért vetik meg ennyire a másik sportot? Rg is a hobbym és arra is azt mondták hogy nem jó.

2018. aug. 8. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Más sportot nem, csak a lovaglást. És azért, mert ülni egy állaton és azt futtatni neked nem edzés. Jó, annyit hallottam, hogy ugye a combjaid között tartod az állatot, így azt edzed picit, de ez még nem elég így. Tehát szép dolog a lovaglás, de sportértéke rád nézve kevés. De hobbinak persze szuper, biztos. Hobbiból én autózni szoktam a hegyekben, ami köbö olyan, mintha lovagolnál nyugiban ugye. Fogod, ülsz, azt más dolgozik helyetted. Ez nem sport. Menj úszni, hisz nyár van. Minden nap mész úszni, azt megemlítheted és fogják is mondani, hogy ezigen. 👌👌
2018. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz másokkal. A "nem lovas" embereknek fogalmuk sincs hogy milyen összetett a lovaglás.


[link]

(Azoknak akik szerint csak ülünk a lovon. Ez csupán azt írja le, hogy lépésben mit kell csinálni.)

2018. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Myra Gergely válasza:
100%
Az elsőnek mondom, hogy az nem tudja, milyen nehéz együttműködni egy 600kilós állattal, fizikailag is, az inkább ne nyilatkozzon. Amúgy ha lenézik a lovaglást, mint sportot, csak kérdezd meg, hogy ő tudna-e könnyített ülésén ülni, egy vágtázó lovon, kengyelek nélkül. ;)
2018. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Sajnos a lovaglást nagyon sokan lenézik, holott szerintem az egyik legösszetettebb és legnehezebb sport. De ne foglalkozz velük, hisz te tudod, hogy mennyi munka van vele, aki nem lovas az pedig úgyse fogja megérteni.
2018. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!