Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El szeretnék kezdeni légtornáz...

El szeretnék kezdeni légtornázni de az a baj hogy nem Budapesten élek. Hol oktatják még?

Figyelt kérdés
Az lenne a legjobb ha Mátészalka környékén lenne(már ha oktatják a környéken).Valamint milyen kritériumoknak kell megfelelni,hogy légtornázhassak?

2018. aug. 9. 18:47
 1/1 anonim válasza:
Én Hódmezővásárhelyen légtornázom a Pole Magic-nél (aerial hoop-ot oktatnak és rúdfitneszt). Készülj fel rá, hogy elég szenvedős az elején (én csak a karikáról tudok nyilatkozni, mivel arra járok, és ennél az első pár órán még csak a feljutást gyakoroltuk, de még vagy 3napig izomlázam volt, és most, hogy már egy éve járok elég izmos karom, hátam és hasam lett). Hajlékonyságot ezzel a sporttal fejleszted, de ajánlott mellette nyújtani is (a Magic-nél pl vannak külön nyújtás órák is). A kezdésnél nem várják el, hogy hajlékony legyél, de előny, ahogy az izomzat is, de, ha ez neked nincs meg akkor is vágj bele nyugodtan, mert elképesztő egy sport! Remélem segítettem valamit, és sok sikert hozzá!
2019. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!