Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tornadresszben mennyi időt...

Tornadresszben mennyi időt lehet eltölteni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 12. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Bármennyit.
2018. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Egész nap azt amit a kínai sárkány áruházban vettem.:-) Ilyen melegben egy rövidnadrággal otthon szoktam hordani és nem izzasztó benne lenni mert szellőzik.

Mondjuk nekem nem az a piros/kék iskolai dressz van hanem a fehér felnőtt. Végül is ugyanaz de jobb a világosabb.

2018. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha normális elasztikus ami légáteresztő, tehát nem is az a vastagabb fajta, vagy nem pamut akkor simán hordható egész nap. Egyik barátnőmmel mi dressz mániások voltunk régen főleg tinikorunkba, abba jártunk strandra, utcára, futni stb... Persze ha kint voltunk nyilvános helyen szoknyát vettünk rá, hogy mégse bugyiba legyünk, de bent az udvaron, házba csak dresszbe voltunk. Nekem többnyire hosszú ujjú dresszeim voltak, meg vannak, de már csak akkor viselem ha sportolok, meg télen ha megyek síelni vagy valami akkor alá öltözetnek viselem.

A barátnőm mai napig viseli, otthon a lakásában csak dresszbe van még télen is azt viseli és nem vesz alá semmit, csak ha fázik akkor ráhúz egy nadrágot maximum.


Nyugodtan viselheti egész nap bárki, de sportolás után ha beleizzadunk és szinte tocsog akkor higiéniai okból már nem célszerű viselni.

Én strandolásra szoktam felvenni egy rövid ujjút ami inkább könyékig ér hogy ne égjek szét, mert hófehér bőröm van és nem tenne jót. Akkor egész nap elvagyok, és ha bevizezem még hűsít is. Itthon csak akkor viselem ilyenkor nyáron ha kimegyek medencézni.

2018. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Bármennyi időt én még abban is alszok van amit alvásra használok de van amit napközben is hosszúújjút.
2018. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
91%

Csatlakozom az utolsóhoz, ha jó a mèret ès ez nagyon fontos, akkor szinte egèsz nap hordom idehaza, nekem is van fehèr szinü amit kifejezetten alvásra használok, ezen felül van kèk,sötèt kèk, ès piros ezeket nappal szoktam hordani, tèlen meg szinte minden nap hordom, mert nagyon jó aláöltözőnek, ráadásul tèlen nem csak èn hordom, ha nem a párom is, mert ő sokat dolgozik a szabadban, ès ez nem csuszik ki a nadrágból mint a póló vagy az atlèta, de szerencsère találtam neki 176-os mèretben ès az pont kènyelmes neki mèg odalent is:)! Igy ő is hordja tèlen egèsz nap.

Meg nekem egy kicsit sexi is benne:)!!!

2018. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig tornázol benne. Igazából egész nap is el lehet hordani. Velem megesett már hogy május végén 28fokban utolsó órán kint tesiztünk, akkor még kötelező volt a dressz tesin, és tesi után nem akartam visszaöltözni utcai ruhába mivel reggel még hűvös volt akkor kellett a hosszúnadrág meg egy vastagabb felső, én meg alapból hosszú ujjú pólóba mentem aznap így nem akartam újra felvenni hogy beleizzadjak. Mivel 5 percre laktam csak az iskolától így fogtam magam és úgy ahogy voltam egy szál dresszbe sétáltam haza. Egyébként akkor szerettem meg így hordani. Nekem iskolába sem volt vele bajom, nem értem miért utálták sokan. De igazából amikor így mentem haza akkor otthon is szinte estig az volt rajtam. Aztán akkor döntöttem el hogy gyakrabban fogom viselni mert jól szellőzik. Mivel eleve egyrészes fürdőruhákban mentem strandra is az annyiból volt rossz hogy volt bélése ami melegített ha már teljesen megszáradt rajtam így rászoktam arra hogy tornadresszt viselek strandon is. Anyukám sokáig nem engedte a bikinit nem értettem hogy miért, de mindegy is.
2019. dec. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyit azután kimosod.
2021. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akár egész nap is rajtam van.
2022. márc. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy itt már előttem is írták, ha nem izzadsz bele, bármennyit elhordhatod. Tapasztalataim szerint azonban ha ráöltözik az ember, gyorsabban elkopik.
2022. ápr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Nekem annyira kényelmes hogy nem lehet időt meg határozni, szinte bármenyit, az más kérdés hogy, nem tudom annyit hordani mint amennyit szeretném.
2022. máj. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!