Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen érzés tornadresszben...

Milyen érzés tornadresszben lenni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 30. 19:35
1 2
 1/20 *Glissade* ***** válasza:
37%

Anno nekünk a tánciskolába balett órán kötelező viselet volt, akkor még nagyon szerettem mert kényelmes volt, olyan szabad érzés.


Most viszont már nem szeretem, műszállas anyag, ha nagyon bele izzadok fázok benne, kényelmetlen.

2014. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 *Glissade* ***** válasza:
19%
Most pamut toppokat hordok edzésre és sokkal jobb.
2014. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is mindig kíváncsi voltam!


24/F

2014. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általános iskolában pamut tornadresszem volt. Szeritem kb. olyan érzés, mint a fürdőruha. Amúgy nem biztos, hogy baj, ha műszálas, éppen a pamut szárad nehezebben és akkor van rajtad sokáig a vizes ruha.
2014. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Előre bocsátom, hogy heteró férfi vagyok, sokéves tartós kapcsolatban nővel (egész pontosan már feleségem van, gyerekünk is van):

Szerintem az egyik legfantasztikusabb érzés tornadresszben lenni. Van elasztikus és pamut dresszem is, de az elasztikusat jobban szeretem. Használom "kényeztetésre" saját magamnak, de párommal közösen is; aláöltözetnek futáskor; de aludni is szoktam használni, ha olyan kedvem van, vagy csak úgy benne lenni otthon. Szokták mondani, hogy fiúknak nem jó ott lent. Ez nem igaz, csak a megfelelő méretű dresszt kell beszerezni.

Véleményem szerint mindkettőbe ugyanúgy bele lehet izzadni, de míg a pamutban tocsog az ember, az elasztikus gyorsan megszárad, ha mozog az ember (tulajdonképpen a neve szerint erre szolgál, elvégre TORNAdressz). Ez utóbbi tulajdonságából adódóan jól szellőzik.

Szabad térben önmagában azért nem venném fel (pl. strandon, és futáskor is csak aláöltözet).

Csak javasolni tudom, az egyik legjobb ruhadarab, amit kitaláltak a történelem folyamán. Persze kötelezővé nem tenném, döntse el mindenki, szereti-e vagy sem. (pl. feleségem fel nem venné, bármennyire is kérem egy közös játszadozáshoz).

2014. máj. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nagyon kényelmes. Nem kell vele foglalkozni. Mivel egy darab, elképzelhetetlen, hogy fellibben, lecsúszik, vagy beleakad valamibe. Gyorsan szárad, kényelmes, amit kell azt takar.

Mozgáshoz nem tudok jobbat...

2014. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kényelmes viselet, bár általánosba én is utáltam főleg amiért a fiúk cikiztek benne és ott nagyon szigorúan vették a fazont meg a színét a rövidujjút sosem szerettem mert bevágott mindenhol stb... Viszont van drágább hosszú ujjú nyakánál kötős dresszem az a legkényelmesebb nem csúszik le, leszorítja a melleimet, igaz hogy a bugyis része bevág időnként de meglehet szokni, mivel edzésen lányok közt vagyok így nem zavar. Versenyen meg külön dresszt veszünk fel az úgy van kialakítva hogy ne vágjon be mindig mert teljesen odatapad a testhez annyi a hátránya hogy bugyit nem nagyon lehet alá venni mert így jobban odatapad a fenekünkhöz vagy pedig tangát veszünk alá. De mivel úgy lett csináltatva így az edzőm direkt vastagabb betétet rakatott bele hogy azzal se legyen gondunk így telejsen kényelmes. Amit meg edzésen hordunk az alá mindegy mit veszünk sokan harisnyát szoktka hogy ne vágjon be sokan azt is bugyi nélkül veszik fel mert még kevésbé fog tocsogni rajtunk és álló helyzetbe nem fázunk fel. Mivel a dressz az elasztikus teljesen légáteresztő így nagyon gyorsan szárad mozgás közbe sem fülledünk bele, és nem is fázunk benne ha jobb időbe kimegyünk a pályára bemelegíteni. Nyáron amikor nagyon meleg van szintén kényelmes viselet, langyos vizzel lepermetezve 40 percig nincs benne melege az embernek én gyakran hordom nyáron akár itthon, sőt ha pár háznyira megyek át a barátnőmhöz oda is dresszbe megyek mert kényelmes. de strando is gyakran hordom mit fürdőruha hogy a vállam védje mert egyszer egy súlyos égés miatt nem nagyon érheti napfény hosszabb távra. Ha meg árnyékban vagyunk leveszem az új részét és a nyakamnál kötöm meg így totál olyan mintha egy divatos egybe részes lenne. Kocogni is abba járok el annyi hogy veszek rá egy rövidnadrágot. Ha meg a boltba megyek akkor szoknyát és így a kutyának nem tűnik fel mivan rajtam.

Túrázásra is vettem fel egy meleg időbe 25 fokba nagyon kellemes volt csak tornadresszben lenni. Annyi hogy alá vettem testszínű harisnyát pluszba és ennyi.

Kerékpározáshoz is vettem már fel, de arra nem nagyon jó


Nekem annyiból jó a dressz hogy csak egy ruhadarba nem csúszik fel, meg le nem kell igazgatni főleg a jobb minőségűt télen aláöltözetnek védi a derekam meg tesin is télen a hideg terembe is hordom.


Nem értem hogy miért utálják sokan mert nagyon praktikus viselet és egy tornaóra nem divatbemutató.

2014. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kényelmes, én a fényes anyagúak híve vagyok. Nyári kánikulában nincs leégés, ha abban fürdőzöm, ill. hűsít, ahogy szárad. 1996 óta rabja vagyok :D ja és hetero f
2014. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Nagyon kényelmes. Futáshoz is tornadresszt veszek fel, mert ha csak pólóban futok sokkal jobban leizzadok. Itthon is szeretek dresszben lenni. Akinek tetszik az bátran viselje.
2014. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
7-es! Akkor bugyit le, harisnyanadrág és rá a dressz? Milyen harisnyát célszerű venni?
2014. máj. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!