Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Élesben is eltudnám verni őket?

Élesben is eltudnám verni őket?

Figyelt kérdés
régebben boxoltam egy évet, bar ez regen volt(3 eve) multkor a haverok bedobtak hogy kesztyuzzek veluk, de ne jatekosan,3 haverommal kesztyuztem, ketto kb ketszerakkora mint en(hustornyok), a 3. a legmagasabb(vallaig erek kb), de a legvekonyabb,12 uncias kesztyu volt rajtunk, az eredmeny az lett hogy az egyiknek felrepedt a szaja, a masiknak az orra verzett, a harmadik csak siman feladta mert sokat kapott, de komolyabb baja nem lett nem verzett semmije. A kerdes az, hogy ha kesztyuben ez volt, csupasz okollel is en gyoznek szabalyok nelkul? (csak boxoltunk utni lehetett csak), illetve ha az uctan belemkotnek megtudnam vedeni magam? nem akarok senkit megverni, csak ezek a kesztyuzesek elgondolkodtattak hogy mire is lennek kepes csupasz okollel, valoszinuleg magyobb seruleseket is okoznek? elmeleti kerdes, nem keresem a bajt

2018. aug. 26. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom igen, őket el tudtad volna verni. Nem hiszem, hogy egy pár kesztyű olyan nagy különbség lenne.

Viszont az ilyen utcán belémkötős eseteknél jobb továbbsétálni vagy esetleg futni (szégyen de hasznos :D) Tudod, a barátaid nem nagyon fognak kést előrántani ellened.

Jobb inkább kerülni a bajt.

2018. aug. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ha igy puha kesztyuben is tudtam serulest okozni, ha csupasz okollel jo technikaval izombol telibevernek valakit, nem torne el az alla? vagy valami? tudok utni, boxon megtanitottak, nyilvan nem ugy mint egy profi de van fogalmam rola, tehat ha uctan belemkotnek, meglepetesbol telibevernem oket, elajulnanak nem? vagy legalabbis harckeptelenek lennenek
2018. aug. 26. 08:51
 3/3 Szergej55 ***** válasza:
100%
Azért puszta kézzel öklözni kockázatos műfaj. A bokszkesztyűt nem azért találták ki eredetileg sem, hogy kisebbet üssenek vele, hanem hogy anélkül csűrhess arcon valakit, hogy az ő álla mellett a te öklöd is vele törjön (nekem is volt már ismerősöm, akinek az etnikumhoz tartozó egyén fejen billentése után a kórházba vezetett az útja és bekötött kézzel ment haza). Ha már minden áron ki kell ütni valakit, érdemes a füle alatti vénás sinusra (eres összeköttetés, aminek az eltalálása pár másodpercre bezavar az agy vérellátásába) célozni, vagy egyszerűen gyomorszájra menni. Régen sem nagyon ütöttek fejre a kesztyűk előtti időkben, ezt képek is megörökítik.
2018. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!