Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Úgy hallottam, hogy tesióra...

Úgy hallottam, hogy tesióra után bevezetik a kötelező zuhanyozást. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

2018. aug. 30. 07:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lepődnék meg rajta, egy újabb agyament ötlet elitéktől. Csak sajnos aki ezt kitalálta, nem ismeri a hazai viszonyokat. Betarthatatlan.
2018. aug. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennek előtte be kéne vezetni az iskolában a zuhanyzó létesítését!

Ez viszont némi nehézségbe ütközik, hiszen ha erre lenne pénz, akkor MINDEN iskolának lenne tornaterme.

2018. aug. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Rosszul hallottad... szerinted ott fog állni majd valaki, aki felügyeli majd ezt?

Nem beszélve arròl, hogy idő sincs rá és pénz sincs rá.

2018. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Hahaha. Azt próbálják meg.
2018. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

HA biztosítanak rá megfelelő nagyságú és állapotú zuhanyzót, és elegendő időt, akkor abszolút jó ötletnek tartom.

Mindig gyűlöltem, hogy tesióra után izzadtan-büdösen kell végigülni a többi órát... csak sajnos még nem láttam olyan sulit, ahol lett volna zuhanyzó, és 10 percnél hosszabb szünet :D

De ha ezeket megoldanák, szerintem szuper lenne.

2018. aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem lenne semmi probléma ha lenne erre idő, legalább 30 perc hogy mindenki letudjon zuhanyozni, na meg persze ezek legyenek biztosítva. Nyilván egy régi elhanyagolt zuhanyzóba senki nem fog bemászni, ez egészen biztos. Másrészt láttam olyan iskolákat ahol fel voltak újítva a zuhanyzók és tényleg szépek voltak, meg használhatóak is, mi például használtuk amikor utolsó óra tesi volt, mert akkor volt rá időnk, és tényleg jó zuhanyzók voltak, megfelelően elválasztva, normális rózsákkal nem volt elhanyagolva a takarításuk sem, tehát azok tényleg használhatóak voltak, de a legtöbb iskolában ez nem így van sajnos, és előbb ezt kellene orvosolni. Utána meg azt is hogy kettő óra között erre idő is legyen, hogy ne kelljen kapkodni és rohanni órára, hanem lenne idő szünetre is elmenni például ha kajálni akar a tanuló.
2018. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A plusz tornaórákat is bevezették plusz tornatermek nélkül, a zuhanyzás sem lehet akadály. Majd kiállnak néha az esőre.
2018. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Na es le fogjak lesni hogy furodtel-e? xddd
2018. aug. 31. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8

Ha van normális zuhanyzó, és elég idő, akkor nem értem, miért ne akarna valaki letusolni...

2018. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az odáig rendben van hogy elvárják hogy letusoljanak tesióra után, hogy ne izzadtan, átbüdösödve kelljen még rohadniuk, mert a dezodorok, parfümök, egyéb testpermetek vagy micsodák maximum picit elnyomják a szagokat, de attól még átizzadt és bizonyos szennyeződések rátapadtak a bőrre ami nem igazán egészséges szerintem.

De itt probléma az hogy nagyon sok iskolának normális tornaterme nincs, normális öltözővel, tusolóval meg aztán pláne nincs felszerelve mindegyik iskola, ezt erősen merem állítani. Vagy ha esetleg mégis van valamiért akkor is annyira elhanyagolt hogy az embernek nincs gyomra a közelébe sem menni.

Másik probléma az idő. Rövidek a szünetek ha egy 45 perces tesiórából 5 percet lecsípnek akkor sem lenne erre idő hogy gyorsan letusoljanak főleg ha csak 3-6 esetleg 8 kabin van mondjuk 15 fiúra és 10 lányra akkor sem lenne erre idő hogy normálisan letusoljanak meg felöltözzenek, maximum kapkodva aminek szintén nincs értelme.


Egyébként én ezt jó dolognak tartom mint ötletet, csak legyenek biztosítva az alapvető dolgok, tusolóhely megfelelő állapotban nem csak tisztaságilag. Akkor ugye takarítás terén is biztosítani olyan takarítót aki a környéken tartózkodna és amint látja hogy kiürült a fürdő rész egyből bemenne fertőtleníteni mert ennek így kellene működnie.

2018. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!