Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani ár/érték...

Tudnátok ajánlani ár/érték arányban jó edzőtermet és személyi edzőt?

Figyelt kérdés

Főleg a 13. kerület környéke lenne nekem a legjobb (ezt inkább viszonyításképpen írom). Mivel diák vagyok a pénzügyi része különösen nem mindegy.

Életmód váltásra készülök és kezdetben szeretném egy hozzáértő segítségét kikérni.

Előre is köszönöm a segítséget!



2018. szept. 4. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi a mozgástered időben, de nézz rá a BEAC-ra is. Nem 13. kerület, de jó a közlekedés, és több lehetőség is van.

Én külsősként, már dolgozóként jártam oda nyáron aerobic órára, ősszel meg spinningre fogok, de van más is. Árban szerintem jó, ha találsz itt olyan sportolási lehetőséget, ami tetszik, és tudsz is járni.

2018. szept. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Béke térnél van egy Chili fitness 3. Tudok mondani egy 11. kerületit is (A fitness újbuda), az ár-értékben szintén jó, érdemes kipróbálni. Nekem felszereltségben tetszik mindkét terem, árban is korrektek, csak az odajáró arcok miatt járok máshova.
2018. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!