Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » TATABÁNYAIAK! Új sportot...

TATABÁNYAIAK! Új sportot keresek! Szerintetek van erre lehetőség? És ha igen akkor HOL TALÁLOM EZEKET TATABÁNYÁN!

Figyelt kérdés

A lényeg igazából 3 sportra gondoltam amiben csak 2ből van tapasztalatom abból is csak kevés, VISZONT muszáj elmennem sportolni mert nagyon durván mondják. Nincs annyira szexi és fitt testalkatom hogy mondjuk thai-box ozzak vagy box ozzak viszont van 3 sport ami érdekel/ vagy már van benne egy kicsi tapasztalatom.

1.Biliárd, körülbelül olyan 2-3 óra tapasztalat, ez jó lenne de nem látok rá esélyt sem hogy lehessen elmenni egyesületbe vagy sportcsarnok nál csinálni valamit

2.Íjászat,Ez érdekel a legjobban de fogalmam sincs Tatabányán hol lehetne egyesületet találni és hogy hány éves korig lehet el kezdeni, ezzel olyan fél óra tapasztalatom van.

3.Pingpong/Asztaltenisz (ez mondjuk csak kíváncsiság még sose játszottam valahogy ki maradt az életemből de mivel azért chillesebb mint egy foci ezért mért ne)

És még egy kérdés érkezik ezek összegségéből, hogy vane és ha van akkor HOL van íjász egyesület vagy pingpong/asztaltenisz egyesület.

A biliárdot azért nem írtam bele mert inkább feladtam viszont a kérdésben benne marad, nem reménykedem hogy lesz ilyen inkább elfogadom hogy nincs. :D



2018. szept. 6. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

A biliárdot ne is írd bele mert az nem sport - kocsmai bulijatek max a haverokkal.

Asztalitenisz biztosan van millió helyen, Google a barátod - pl megtettem Neked az íjászat teren:


Tatabányai íjász egyesület :

Kapcsolat

Cím: Tatabánya


Telefonszám: +36305524522


E-mail cím: vigh04@t-email.hu


Amugy ez klassz, de miert nem uzol valami rendeset? Amiben el is faradsz, kihívás is...

2018. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel a legtöbb sportban egy szerencsétlen vagyok és szint soha nem sikerül semmi :D
2018. szept. 6. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!