Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy 18 éves srác vagyok és...

Egy 18 éves srác vagyok és már, vagy 3 éve 165 cm. És még nőni szeretnék! Olvastam növekedésihormonról, ez mennyire lehet hasznos?

Figyelt kérdés

Olvastam már pár dolgot az interneten.

Nyújtó gyakorlatokkal növelhetem a testmagasságomat? Ha igen hány cm-t nyerhetek? Vagy 18 éves korban felesleges elkezdeni az egészet?

Aki tud tanácsot,tippet adni írjon.


2018. szept. 6. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A GH felnőttnél már csak a csontvégeket növeli meg, inkább térfogatban, nőni nemigen tudnál már sajnos. Max pár cm, de lehet azt sem. Orvos biztos nem írja fel mert nem vagy törpenövésű, csak feketepiacról lehetne és nem olcsó. És vakon nyomni ilyet hát...
2018. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Növekedési hormon eszedbe se jusson. Nézd meg a szüleidet milyen magasak. Ha olyasmi magasak, mint te, akkor már nem nagyon fogsz nőni sajnos.
2018. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!