Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak? Ez...

Szerintetek mit csináljak? Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés

20/F

Felvidékről származom.

1 éve van meg a jogsim.


Faluból származom. 5. ligát rúgjá a felnőtt futball csapat. Máma kint játszanak, regalább 40 km az a falu ahol játszunk máma. Nem ismerem azt a falut, nem voltam még ott autón, csak 10-20 km-t utazgatok, messzebb nem. A nagyapám megígérte, hogy máma elmegyünk focira. Na most végül le volt fújva az egész. Apum jönne is, csak sok dolga van. Ha segítek neki, hogy talán eljönne. Na az a talán olyan lenne mint a nagyapa ígérete, SEMMIEN.


Szüleim nagy rajongók a REPUBLIC együttesnek. Pénteken voltak koncerten, apum 6:00-tól 17:00-ig dolgozik és 18:15 kor mentek koncerte, 2 órás út. Otthon egész éjfélkor voltak. Ő azt mondja, hogy fáradt, ez a dolga az a dolga, de én rám senkinek nincs ideje. Bezzeg a kib@aszott REPUBLIC-ra van idejük és azon nincs elfáradva, de bezzeg ahova én szeretném, hogy jöjjön velem valaki azt már nem. Utálom ha hülyét csinál belőlem valaki, utálom.



Nincsenek barátaim, se barátnőm. Egyedül menyjek kocsin 80-100km-t oda vissza? Felicia 98-as kiadás. Mennyit zabálhat? Mennyiért kellene be tankolni?



Köszönöm szépen a válaszokat.


2018. szept. 9. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:

"Mennyit zabálhat?"

Biztosan többet, mint új korában.

Mennyivel? Erre itt nincs válasz, mert nagyban függ a motor elhasználtságától, az viszon mi nem ismerhetjük.

.

"Mennyiért kellene be tankolni?"

Ezt soha ne kérdezzed, mert erre jó válasz nincs.

Kérdezheted, hogy MENNYIT (hány liter üzemanyagot)kell tankolnod, ám ez erősen függ a fogyasztástól, az pedi a válasz első részétől.

2018. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!