Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pszichologus tud teljeskörű...

Pszichologus tud teljeskörű felmentést adni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy szeretném magam pszichológussal felmentetni. Ezt nem a lustaságom miatt mert szeretek sétálni biciklizni stb... hanem tényleg gyomoridegem van és remegek már attól ha tudom hogy az a következő és szóval teljesen rosszul vagyok. Úgy gondoltam hogy kérek időpontot elmesélem és ad papírt és ennyi?

2018. szept. 9. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
ha pszichológus nem is, egy pszichiáter igen.
2018. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi alól teljes felmentést? Az iskolába járás alól? Vagy csak a tesiórák alól? Vagy mi?


Pszichológus szerintem egyiket se adhat.

Ha egészségügyi panaszok miatt nem tesizhetsz, arról orvos adhat felmentést, nem ő.

Ha gyomorideged van, menj inkább másik iskolába.

2018. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%

Nézd nem akarlak elkeseríteni, de az életben vannak stresszes helyzetek, amit igenis meg kell tanulni kezelni. Ha nem nézel szembe most ezekkel a dolgokkal a későbbi megpróbáltatásokat még rosszabbul fogod elviselni.

Nem kioktatni akarlak, vagy támadni. Mindezt úgy írom neked, hogy teljesen tisztában vagyok vele, milyen pokoliak lehetnek a korodbeli gyerekek. Ha nem fogsz tesi órára járni, azért lehetsz céltábla... és hidd el nekem ha egy orvos véletlenül kiállít neked ilyen papírt (amit amúgy kötve hiszek) akkor azt biztos megfogják tudni az osztálytársaid és azért fognak szivatni.


De ha nem osztálytársi probléma áll a háttérben, hanem szmplán a sportolás az ami stresszel (mondjuk túlsúlyos vagy valamilyen betegség miatt) arra sem megoldás az, hogy felmenteted magad. Ráadásul az egészségednek is árt.


Ha a tanárral van probléma arra is csak azt tudom mondani, hogy bizonyos helyzeteket meg kell tanulni kezelni. Az pedig, hogy felmenteted magad nem kezelés. Persze nyilván ha a probléma olyan szintű hogy egyedül nem tudod kezelni be kell vonni a felnőtteket, de a felmentés az teljesen más tészta.

Egyébként ha konkrétan kitértnél rá miért is akarod felmentetni magad azon kívül, hogy stresszelsz jobban tudnánk segíteni mi a teendő...

2018. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!