Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen testalkatú...

Szerintetek ilyen testalkatú ember mint én lehet díjugrató versenyző? (lovagolás)

Figyelt kérdés

Nos a probléma amire választ keresek az az hogy azén testalkatommal tudnék-e lovasversenyekre járni?

A testalkatomat tekintve elégszéles a vállam és a csípőm is.

Viszonylag nehéz a csontozatom, erős kissé robosztu a testfelépítésem.

Magasságomat tekintve nem vagyok egy égimeszelő de nem vagyok alacsony se.

173 cm magas vagyok.

Szerintem felesleg az van rajtam. De 62kg vagyok

Az élmezőnybe lévő nők vékonyak keskeny a válluk és nem olyan nagy a csípőjük.

Szóval elbizonytalanodtam.

Amúgy 17 éves lány vagyok



2018. szept. 10. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A díjugrató versenysport szinte csak és kizárólag a lovon múlik, úgyh persze h lehetsz, ha egy megfelelően tehetséges lovat tudtok venni (ez kb 2-3 milliónál indul).

Arra figyelj h megfelelőek legyenek a ló testarányai hozzád képest - azaz elég magas legyen. 170 feletti marmagas lovak már jók. :)

2018. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon jó lovam, már kétszer is indultak vele nemzetközi versenyen az előző tulajdonosai és egyszer 4. aután 2.lett. Bár már több mint egy évenem volt versenyen dekönnyen vissza tudna szokni, mert nem indulnánk nagy versenyeken az elején.
2018. szept. 10. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, az szuper - ha alapvetően jo a menokedve es Te is jo ugró vagy akkor hajrá - induljatok kisebb házi/regionális versenyeken, minositokon, aztán úgyis meglátod h érdemes-e ezzel foglalkozni. Nem csak a ropiké a lovassport 😉
2018. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek mostmár tudom hogy vannak egész dagik.Nézegettem és láttam; hogy nem csak nagyon karcsuk vannak
2018. szept. 10. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!