Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hanyagtartast lehet meg...

Hanyagtartast lehet meg korrigalni?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok, voltam 17 evesen fel evig gyogytornan, javult is, de ott kellett hagynom egy vmi miatt, igy idovel ujra visszaallt az erederi szintre. Zavar, mert esetlen tole a jarasom es a tartasom miatt a szerveim osszenyomodnak es alig kapok levegot, noveli a szorongast es az emberek elso kepe is az rolam, h ez egy szerencsetlen. a vallain is eloemre vannak esve. na most, ilyen korba meg lehet rajta javitani? kihuzni mar pl nem tudom magam egyaltalan. prkvatba kuldok akar kepet is, ha az segit. nekem a fuzo lenne a legjobb, de mikor volgam akkor nem adtak. fel ev utab vissza kellett volna menni, de nem tettem, raadasul ugye a javulas inkabb csak olyan 10% lehetett, mert a szervei. nem nyomodtak ossze annyira csak, de a tartaskm eanezesre meg mindig rossz volt. apamtol orokoltem, de ndki se ennyide rossz
2018. szept. 19. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen volt ez ,gyógyúszásra kellett volna jarnom, 1x menfem el nagyon rossz volt nem is mentem tobbet, kondizni akartam de azt megtiltottak szuleim mert,hogy attol csak rosszabb lesz, igy vartam egy honapot majd titokba elkezdtem jarni,ennek mar 4 éve és nem bantam meg,érdekes helyre tudtam tenni magam mert akartam az orvosok agyon dicsernek en pedig csak nevetek rajtuk foleg azokon akik mondtak hogy nem emelhetek mivel gerincferdulesem volt
2018. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!