Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha épp készülök eladni 20kgot,...

Ha épp készülök eladni 20kgot, akkor érdemes hideg-meleg váltózuhanyt alkalmazni naponta?

Figyelt kérdés

Nemrég vágtam bele a dietaba+testépítésbe.

82 kg voltam 60szeretnek lenni

Az első hónap stagnált.

Másodikban olyan volt, mintha vastagabb lennék..

De most ez a 3.honap és hirtelen elkezdtek olvadni a kilók.

Lement 5kg. Féltem a boromet, hogy azután majd azt szégyelhetem, nem a hájam.

Amúgy nemrég derült ki hogy PCOSem van, így van végre értelme elkezdese, mert amúgy bármit tehettem. Nem fogytam egy dekat sem. Most beállított az orvosom a gyógyszereket így hatásosabb lesz.

Vagy kenjem magam valamivel? Már csinálom a valtozuhanyt.. De ha feleslegesakkor nem húzom az időt minden este a zuhany alatt.

Koszonom

23N


2018. okt. 31. 19:57
 1/10 A kérdező kommentje:

Elnézést, új telefon..

Leadni szeretnék 20kgot..de ha valaki még is venné szólhat! 😅😊🍀

2018. okt. 31. 19:58
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
A PCOS probléma gyakorlatilag ételmérgezés.Az allergizáló tápanyagok miatt tartós gyulladásba kerül a szervezet.A paleo étrendre próbálj meg átállni és akkor idővel gyógyszer sem kell majd erre.Váltózuhany nem kell.Amivel a lógást mérsékelheted,ha nem mész heti fél kiló fogyás felé,teljes testet átmozgató izomfejlesztő edzést végzel és nagyon ügyelsz a fehérjebeviteledre,hogy ne legyen kevés.
2018. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerencsére tisztában vagyok vele mi a PCOS, utána néztem és teljes listákat kaptam minden etelrol emiatt is tartom a diétákat.:)

Köszönöm

2018. okt. 31. 20:17
 4/10 A kérdező kommentje:

Fehérjere is nagyon figyelek csak ugye az étrendem miatt kicsit nehéz.

Viszont iszom fehérjét.

A reggeli zabkasa és azt is Néha fehérjevel készítem el.

Lassan terveztem fogyni. Ez elég hirtelen ugrott le,nemtudom mi történt.

2018. okt. 31. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

A váltózuhanynak van értelme, mert a börben lévö izmokat tornáztatja, emellett a vérkeringést is javítja a börben.

Amire oda kell figyelni, az az, hogy mindig hideggel kell befejezni, és utána feltétlen be kell kenni a bört, mert különben kiszárad és veszít a rugalmasságából.

Nagyon jó hatású az olivaolaj, ha a még enyhén nedves börbe maszírozod, az egyik legjobb börápoló szer. Ha a nedves börre kened, akkor hidratáló hatása is van, emellett vitaminokat is tartalmaz.

2018. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, amúgy Nagyon jól érzem magam utana. Én testapolo olajat használok, azt mondták ez is jó és nem is drága tehát plusz jó :)


Tehát ez a váltózuhany téma nem humbuk, mint Sok minden? Dejo.

Remelem segít

2018. okt. 31. 20:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2018. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó a protein turmix,de arra figyelj,hogy ne legyen szója,vagy tejszármazék pl tejsavó,mert ilyen problémával a tejes témákat nem árt teljesen mellőzni, fenntarthatják,fokozhatják a problémát.Tojásproteint igyál ha nem szereted főzve,vagy rántva enni.
2018. nov. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs benne ilyesmi. Direkt lehet ilyesmit vásárolni a BioTech nel:) köszi
2018. nov. 1. 19:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Az elég fura lenne,mert a Biotec nem forgalmaz tojásport...
2018. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!