Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szoktatok ilyen nadrágot/aláöl...

Szoktatok ilyen nadrágot/aláöltözéket használni sportoláshoz?

Figyelt kérdés

A konditeremben elég hideg szokott így lenni télen, meg van, hogy elmegyek futni a szabadba, és gondoltam beújítok egy ilyen aláöltözékkel. Szoktátok ezt csak alsónadrággal viselni, vagy húztok még rá pluszban egy shortot?

Az aláöltözék:

[link]


2018. nov. 10. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom a kinézet miatt kérdezed. Én ehhez hasonló kinézetűben szoktam télen kerékpározni városban, munkába. Alá veszek alsót (a betétet kifejtettem belőle, mert akkor minden napra másik gatya kéne, és csak egy van, mert drága volt). Rá kívülre csak akkor veszek mást, ha annyira hideg van, hogy ez nem elég. Kb. 5 percet tartózkodom ebben a kollégák között az irodában, utána átöltözöm.


Persze ez kicsit más, mint a te szituációd, de talán valamennyire hasznos :-)

2018. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!