Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék otthon hatásosan...

Hogyan tudnék otthon hatásosan edzeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg 17 éves vagyok, es iszonyat vékony. Egyszerűen hiába eszek, nem hízok, viszont szeretnék felszedni kilókat, úgyhogy edzeni szeretnék ha lehet otthon.

Miket kellene csinálnom és mennyit? Valamint tippek hogy hatásos is legyen?


2018. dec. 1. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj.. Én is ezt mondtam, hogy bármennyit eszek, nem szedek fel semmit. Meg, hogy jajj de sokat eszek.. Hát nem.. Lehet, hogy azt hiszed, de nem így van. Írd le, fényképezd le, hogy mit és mennyit eszel egy nap. Ezt csináld 1-2 hétig és látni fogod, hogy igazam van. Én úgy oldottam meg, hogy beraktam plussz 2-3 étkezést, ami magas szénhidrát és fehérje tartalmú. (Mellé edzek is természetesen, súlyozott 'saját testsúlyos' edzéssel+súlyokkal). Fél-1 év alatt, ha rendesen eszel és edzel, akkor fel kell, hogy szedj egy kis tömeget (főként izomból, nyilván nem zsírt akarsz). Otthon meg húzódzkodás, tólódzkodás, fekvőtámasz variációk, guggolás variációk, vádli, kézállás és ebből fekvő...stb. Az elején elég a saját testsúly is (persze nem tudom, hogy melyik ág érdekel jobban.) Veszel egy egykezest, egy kétkezes rudat, rá pár kiló súlyt és kész is. Edzéstervet meg magadnak csinálj. Segítség: hunbars weboldala (és youtube), valamint külföldi Youtube csatornák (én főként az utóbbiból szereztem jó infókat, persze nem tudom, hogy az angol mennyire megy). Szóval sok sikert és jó étvágyat! :)
2018. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom!! :)
2018. dec. 3. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!