Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 4 hét alatt mennyit tudnék...

4 hét alatt mennyit tudnék fogyni mozgással?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan fogynom kell,de főleg a hasam és a derekam a hájas.Az utóbbi két hétben napi 1-1,5 órát bicikliztem vagy futottam,de szeretnék gyorsabban formálódni.Kérlek segítsetek nekem egy edzésterv összeállításában.
2010. jún. 27. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
elég ez bőven, különben túl erőlteted magad. nem 4 hét alatt híztál, tunyultál el, ne várd a 4 hét alatti megváltást. bocsi, de ez az igazság.
2010. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetertek az elso valaszoloval. en is fogyni szeretnek, de ne a fenekemrol meg a combomrol. tobb mint 2 honapja minden este bicajozok gorkorizok 15 km-t, valami mar alakul... 4 het alatt ne varj csodat. kitartas es ha nem adod fel akkor meglesz az eredmenye. en is ebben bizom :)

Plusz meg igyal sokat, napi 2-3-4 litert! meg ugye az etrend..

2010. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én? Feladni? Soha,dehogyis... egyébként évek óta sportolok és diétázok nem kellene ilyen lekezelő stílusban válaszolni!!szerintem az van,hogy hozzászokott ehhez a mennyiséghez a szervezetem... CSAK OLYAN ÍRJON MÁR,aki segíteni is akar,nem itt hagyni toporogni ebben a helyzetben.
2010. jún. 27. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Már itt javasoltam egy-két embernek, hogy próbálja ki az intervallumos edzést. Szerintem neked is beválna. Lényeg, hogy ha elmész futni akkor úgy csináld, hogy 15 másodpercig intenzíven futsz, utána 15 másodpercig sétálsz. Ebből 10-15 perc bőven elég lesz egy napra és sokkal hatékonyabb, mintha folyamatosan átlagos tempóban futnál egy órát. Ha első 1-2 edzés után könnyűnek találod, akkor esetleg ellehet tolni az arányokat úgy hogy 20 mp-et futsz, 10-et sétálsz. Viszont a futás az ne csak kocogás legyen, hanem szinte sprint. Ha a futás nem jön be, akkor ugyanúgy működhet bármilyen más kardió edzéssel, csak fontos, hogy nagy izomcsoportot dolgozz meg vele, mert akkor több kalóriát égetsz el.
2010. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!