Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik gyártó gyártja a...

Melyik gyártó gyártja a legjobb felszereléseket küzdő sportokhoz?

Figyelt kérdés
Box kesztyűre szánnák kb 20 ezret. Fontos hogy eredeti bőrből legyen és strapabíró legyen. Fejvédő kell még thai box nadrág meg sípcsont védő,meg fogvédő, meg herevédő. Az összesre szánnék 100000 forintot. Melyik a legjobb márka? A legjobb minőségű termékeket szeretném megvenni max 100 ezer forintért.

2018. dec. 13. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Fejvédőből csak és kizárólag Top-Ten, etalon, minőségi darab. 1x megveszed, soha többet nem kell. Ez lesz a leghúzósabb.


Többibe is a topten az élen van, de kicsit túlárazottak, főleg a superfight cuccok. Nekem a 4Fight egy ideje nagyon jó, próbáld ki.

2018. dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
en ajanlom, hogy nezd meg a twins illetve fairtex termekeit, nekem nagyon bejottek. bar sajnos lehet arazassal folotted vannak, hatha kifogsz valami akciot:)
2018. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel ketten már mondtak neked márkákat, én akkor egy tanácsot adok neked: a fejvédő és herevédő full felesleges. Ezekkel azért már megspórolsz egy jó összeget. Illetve thai box gatya sem kell, egy sima rövidnadrág megteszi a legtöbb esetben.
2018. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a herevédő nem felesleges, én anno boksz meccsen kaptam pár tököst...
2018. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Üdv ! Ha még aktuális akkor véleményem szerint az Everlest márka is megbízható . És akik le akarnak beszélni a védőfelszerelések használatáról , azokra ne hallgass . A fejvédősem teljesen felesleges , van akinek bejön , míg más nemigazán szereti használni , de károd nem származik belőle ha megveszed . A herevédőnél is ez a helyzet . Elég kellemetlen benyelni egy félretalált rúgást / ütést . A védőfelszerelések épp a potya sérüléseket hivatottak megakadályozni , tehát bátran vedd meg őket .
2018. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hallgass az ötösre! :)
2018. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!