Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik tápkieg gyártó a...

Noname86 kérdése:

Melyik tápkieg gyártó a legjobb ár/érték arányban? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
na itt lehet ölni egymást! :D
2011. ápr. 22. 16:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Hát én mindig ha összehasonlítok 2 terméket kiszámítom, hogy miben van több, ehhez képest drágább-e, és eddig 1-2 kivétellel a szájtek jött ki jobbra.
2011. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 lóf4szJankó ***** válasza:
Scitec ,főleg a Volumass35 :D:D:D
2011. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Mondjuk rohadt nagyot csalódtam, amikor a Daily Vitamin az új arculatta gyengébb lett, kevesebb benne minden majdnem. De itt a Daily One helyette.
2011. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

én multi-pro-t szedek így nincs ilyen gondom,vagy mega a-z a peak től mert ott 4x2 tabletta a napi adag és így folyamatos a vitamin ellátás! kösz a válaszokat

:D

2011. ápr. 22. 17:25
 5/33 lóf4szJankó ***** válasza:

Amugy a viccet felreteve .... sztem ezt nem lehet konkretan megmondani h melyik gyarto a legjobb e tekintetben ... mert termékenként valtozo.


De a scitec es a volumass még veletlenul sincs a jobbak kozott ,legalabbis en tapasztalatom szerint .... de ezt mar kifejtettem egy elozo kerdesnel :D

2011. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
proteinből melyik vált be? vitamint szedsz?
2011. ápr. 22. 17:36
 7/33 anonim ***** válasza:
nálam a scitec a legjobb, minden termékük bevált kivéve az attack, biotech és cytogen termékek közül csak a fehérjék voltak jók
2011. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Ha sárgáról veszed, akkor scitec, mert minden más drága, de van ahol normál árban adják más márkák termékeit is. Onnan bármi jobban megéri, mint a scitec.
2011. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

kezdődik........... :D

amúgy elhiszem hogy valakinek nem jön be a scitec,csak azt nem értem miért kell siránkozni hogy a csapból is az folyik. ilyen az üzlet

venne a f@szom olyan proteint amiről még nem hallottam vagy fénymásolt lapokon reklámozzák,vagy a vatera van teliverve vele..

2011. ápr. 22. 17:53
 10/33 lóf4szJankó ***** válasza:
Biotech,Optimum nutrition,Dymatize proteineket veszek többnyire.
2011. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!