Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani nekem...

Tudnátok ajánlani nekem sportokat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Húszas évei elején járó srác vagyok. Vélemény kellene, hogy milyen sportokat tudnátok ajánlani? A lényeg, hogy valami olyat szeretnék, ami mind teljesítményileg, mind szemmel láthatólag is erősíti és építi a testet, izmokat.


Kondiztam egy rövid ideig, viszont többszöri nekifutás után sem sikerült hosszútávon csinálnom, így az az opció kiesik. Nem lustaság miatt, szimplán mert mindig egyedül mentem, ami egy idő után gátol. Az ismerőseim pedig nem járnak.


Elég sok minden érdekel mozgásilag egyébként, csak nem tudom melyek azok, amik, mint fentebb is írtam építik a tested, izmokat.


A válaszokat előre is köszönöm!


2018. dec. 28. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Küzdősportok.
2018. dec. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egyedül nem megy, keress valami csoportos edzést. Akár saját testsúlyos edzésben is tudok ilyet ajánlani. A CrossFit-től is jól lehet alakulni és formásodni.
2018. dec. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A crossfit szerintem is jó. Az csoportos edzés és motiváció is bőven van. Gyakorlatok megtanulása, súlyok növelése, meg egyébként is minden edzés egy kicsit verseny is.
2018. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Merre akarsz izmosodni?
2018. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!