Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan alkalmazás ami szól...

Van olyan alkalmazás ami szól hogy mozogjak?

Figyelt kérdés
Tehát sokat játszok videójátékokkal és jó lenne egy alkalmazás ami szól hogy egy öt percre keljek fel és sétáljak egy kört :). Azért teszem fel a kérdést mert kerestem alkalmazást de nem találtam.
2018. dec. 30. 12:39
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a lustaságnak is van határa. Nem hiszem el, hogy valakinek egy alkalmazás kell ahhoz, hogy eszébe jusson a saját egészsége.
2018. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem olyan aktivitásmérő órám van,ami rezeg és vicces dolgokat ír ki,ha tétlen vagyok egy ideig.Ülőmunkát végzek,így nekem ez tetszik.Felállok olyankor csinálok egy kis helybenfutást,guggolást,stb.Jópofa.

De nem ezért van ilyen órám.

2018. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jamle29 válasza:
Beállítod az ébresztőt és írsz hozzá jegyzetet. Nekem bejött, napi 10-12 óra gépezésből mára már 4 óra lett.
2018. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!