Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdjek dartsozni vagy nem...

Elkezdjek dartsozni vagy nem nekem való ez a sport?

Figyelt kérdés

A darts VB alatt a fogadásokból egészen jól jöttem ki, ez idő alatt amíg megismerkedtem a darts alapjaival és szívesen is néztem/nézem közvetítéseken. Gondolkodtam azon,hogy a fogadásokból nyert pénzem egy részét beleforgatom ebbe és itthoni időtöltés gyanánt dobálgatnék és gyakorolnék,de én sajnos olyan típus vagyok,ha valamit nem tudok felsőbb szinten folytatni(legyen az sport vagy egyéb tevékenység),mint egy átlagos érdekelt akkor nem érzem magamat az idő haladtával magamat jól abban a tevékenységben,tehát én nem tudom azt "feldolgozni",ha teljesen megrekedek amatőr szinten.

Nyilván azt nem lehet megmondani előre,hogy ebben kiemelkedő lehetnék vagy sem.

Azért vagyok bizonytalan,hogy belekezdjek-e ebbe mert nem tudom azt hogy mennyit tesz rá erre a motivációra az,hogy sportfogadásokból nyertem egy bizonyos összeget dartson.Nem szeretném,ha az lenne,hogy megveszek egy normális felszerelést és pár hét után megunom az egészet.


Előre is köszönöm a meglátásokat!


2018. dec. 31. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kezdd el! Lehet, hogy nem fogsz profi szintre eljutni még itthoni viszonylatban sem, de lehet (és nagyon valószínű), hogy találsz egy hobbit, amit örömmel csinálsz. Ezzel nem a motivációdat akarom elvenni, mert ki vagyok én, hogy megmondjam Neked, hogy mi sikerülhet és mi nem. Csak arra akarok utalni, hogy egy profi szinthez rengeteg idő és pénz kell (Igen, még itthon is. Persze azért itt jóval kevesebb, mint egy pdc-be való bekerüléshez.) Ha nagyobb városban laksz vagy van lehetőséged kipróbálni, akkor először próbáld ki és csak utána vegyél teljes felszerelést. Úgyhogy sok sikert és boldog új évet!
2019. jan. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vegyél semmit, Vannak amatőr darts klubok, ott mindig szívesen látnak új embereket, teljesen mind1, hogy mennyire amatőr szinten van

Így érdemes elkezdeni, mert akkor nem magadnak dobálsz otthon, amit lehet megunsz 5 perc alatt

2019. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!