Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szétment Decathlonban vett...

Szétment Decathlonban vett cipővel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Egy Adidas focicipőt vettünk fél éve és kb 1 hete és a jobbos és balos fele is kilyukadt a kislábujjamnál. Bementünk a Decathlonba, ahol azt mondták, hogy mivel külső márkás, ezért csak fél évig volt rá jótállás, ezért valami szakemberhez vigyük el kivizsgálni, hogy a Decathlon kicserélje-e. Ez 6-8 ezer forint, amit nekem kéne állni, ha nem ítélik jogosnak és már nem is emlékszek ennek a kivizsgálónak a nevére. Egyébként December 25-én járt le a 6 hónap karácsonykor és 29-én mentünk be a Decathlon kártyával. A lyuk már megvolt, csak nem érkeztünk odamenni. Mit tudok tenni, hogy kapjak új cipőt? Sajnos nem állok túl jól pillanatnyilag.

2019. jan. 3. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szar helyzet, mert a külső márkákkal keményen bánnak.

Ezt már valószínűleg nem cserélik ki, de annyit tudok tanácsolni, hogy legközelebb decathlon sajátmárkás cipőt vegyél ha ott akarsz. Nekem egy 20 ezres kalenjit cseréltek vissza 30 másodperc vizsgálás után. Meg elvileg azokra hosszabb is a jótállás.

2019. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nagy Tündi válasza:
A saját márkás termékeket sem cserélik ki, esélytelen, hogy kicserélik.
2019. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!