Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék a hasamból, combombó...

Szeretnék a hasamból, combomból, illetve a fekemből lefogyni. Tudom nincsen olyan edzés amitől kimondottan csak egy helyről fogysz le mielőtt valaki ezt írná. Hogyan tudnék könnyen lefogyni?

Figyelt kérdés
Alapból heti 3 alkalommal járok kondiba,és ahogy utána olvastam ezeknek a lefogyási módszereknek,az megfelelő lenne, ha a kondi után még futok pluszban és csinálok egy 10-15 perces kardió gyakorlatot?+ jobban odafigyelek az étrendemre,eddig sok gyorskaját ettem,ezek mellett még szedek fehérjét
2019. jan. 6. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit csinálsz a fogyás szempontjából tök felesleges. Ha sokat edzel akkor ugyan égetsz kalóriát, de egyrészt megnő a kalóriaigényed is, másrészt: én 80kg-os férfi vagyok, fél óra (számomra) intenzív futással (10km/h) kb 400 kalóriát égetek. Ennél kb 20x egyszerűbb ha ülök a sggemen és 400 kalóriával kevesebbet eszek meg.


Persze hasznos a sport meg minden, de a fogyást sokkal inkább a kevesebb kalória bevitelétől kell várni, nem pedig az elégetéstől.


Fehérje meg... hagyjuk is.

2019. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
viszonyítás: egy mekis sajtburger kb 350 kalória. Szóval inkább egyél kevesebbet meg igyál sok vizet. Úgy fogyni fogsz.
2019. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

70%dieta

30%sport


Tipp:a diéta/fogyás nem fog menni anélkül ha pl nem iszol sok vizet. Növeld meg fokozatosan a napi vizmennyiseged 1 literrel!!!

2019. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Heti 3 erősítő edzés korrekt, ha nemcsak egy izomcsoportodra (azaz lábra, még jobb esetben fenékre) edzel. 15 perc kardió semmire sem elég, akkor inkább ne is csináld (kivétel ez alól a HIIT edzés, de ha állóképességed nuku, akkor nem fogod bírni, meg heti egynél többet nem is ajánlott). Egy lazább futás, vagy aerob mozgás menjen heti 3-4 alkalommal 40 percet. Nézz ezeknek utána, mi tartozik bele.

Kaja: gyorskaja kilőve, már csak azért is, ha nem akarod tovább etetni a narancsbőrt. Nem tudom, mi a napi kalória (fehérje, zsír, szénhidrát mennyiség) szükségleted, azt neked kell kiszámolni, de deficitbe menjen.

2019. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lábra edzeni ritkábban szoktam,havi 1-2,inkább felsőtest, a kardió meg heti 3szoros,

Hétfő: Kondi,utána pedig 100m-t sprintelek,vissza séta,majd ha elértem a kiindulási pontot egyből kezdek sprintelni vissza,ebből 6-8 ismétlés,utána (meg persze előtte is) 400-600 m kocogás.

Szerda: Kondi,majd utána szintén ez a futás amit írtam,csak utána még úszok is.

Péntek: Kondi,utána ugrálókötelezés majd egy 15perces HIIT edzés

Nagyjából így néz ki,emellett figyelek a gyorskaja kerülésére,kevesebbet is eszek de viszont a kondi miatt mondják,hogy szedjem a fehérjét meg a kreatint, de az utóbbit inkább nem igazán szedném,ha szedném is csak ritkábban

2019. jan. 8. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!