Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kempoban van lehetőség arra...

Kempoban van lehetőség arra hogy övvizsgán kettő övszintet ugorjak?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs! Minek akarnál 2 szintet ugorni? Egy az, hogy gondolom nem is tudod azt a szintet, mert ha tudnád, akkor már az az öved lenne. Mondjuk alapból baromságnak tartom az övrendszert. Ha rajtam múlna, akkor lenne fehér és fekete, de ennyi. Meg alapból... Az öv nem mutatja azt, hogy valójában mit tudsz. Oké, lehet hurrogni, hogy már hogy ne tudnád, mert akkor nem lenne meg az öv. Na igen, a vizsgaanyagot tudod, de mi van mással? Na ugye. Nem tudom, hogy mi a célod, minek akarsz ugrani, de a harcművészetekhez és a küzdősportokhoz türelem kell. Én leírtam a véleményem, de azt csinálsz amit akarsz természetesen.
2019. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!