Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten XIV. És VIII....

Budapesten XIV. És VIII. kerület környékén ismertek valamilyen edzőtermet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Fogyni szeretnék, és sajnos nem igazán ismerem a várost. Elsősorban valami olyat keresnék, ahol van futópad, az alkatom miatt másfajta edzés egyelőre nem jöhet szóba.:) Előre is köszi!


2019. jan. 9. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Zugló vasútállomásnál F1 fitness, én oda jártam. Elég jól felszerelt terem, de ugyanakkor családias, nem túl zsufis. Futópadból 4-5 is van, arra még tán soha nem kellett várnom. :D Ellipszissel már nincs mindig szerencse.


Persze, mivel belvárosi részről van szó, mindkét kerületben tucatjával találhatsz igazából. :)

2019. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! Még a közelben is van.:)))

Remélem beengednek majd.T.T

2019. jan. 9. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem annyira értem amúgy: az alkatod miben akadályoz más sportoknál? 😳🤔
2019. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Talán mert idő előtt kipurcannék?:D A futást még csak-csak kibírom, meg ott a futógépen ha olyanom van, bedobok egy nasit menet közben...:D

Csak viccelek. Néztem a gépeket, hát, nekem egyikhez sincs olyan jó kondim.:) Majd lehet kipróbálok párat, de egyelőre elég ez.

2019. jan. 9. 23:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Hé, ha arról van szó, hogy daginak érzed magad, megnyugtatlak, én _tényleg_ az vagyok, és engem se néztek ki. :D Első napon kábé remegő lábbakkal mentem, hogy már a recepciós csajszi körbe fog röhögni, hogy bérlet nekem, meg majd rám szólnak, hogy ne használjam az X géppel ilyen dagin... :D De se az öltözőben nem néztek furán (nő vagyok), se bent, nem éreztem azt, hogy úristen mit keresek itt. Sőt, voltak mások is, volt duci fiatal kiskamasz lány az apukájával, volt sörpocakos apuka, aki izmokat akart, volt idősebb nőci, aki nem akart löttyedt lenni... meg persze, voltak olyanok is, akiknek az edzés az élete, de ők sem néznek ufónak. :)


Ha meg csak simán nem vagy edzésben, nos, az teljesen normális, elvégre azért mész oda. :D

2019. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon pocakos lettem.:) Kifogásnak tűnhet, de nagyon hirtelen lett nálam súlygyarapodás, amit kénytelen vagyok a szorongásoldókra fogni. Egyáltalán nem eszek sokat, mégis hízok és már nagyon durván meglátszik rajtam. Azelőtt is molett voltam, de ennyire kövér nem. Csak nagyon nehéz lesz, mert reggel nyolctol este nyolcig dolgozom minden hétköznap, de valahogy majd megoldom.


Te ügyes vagy.:) Én is benézek majd szerintem hamarosan, ha már így ajánlottad. Ha csak havi négyszer megyek, már az is több, mint a semmi.


90 napos diétát próbáltam először, de hallod, még attól is híztam.:'D

Köszi a választ, ment a pacsi.:)

2019. jan. 10. 21:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a Stadionok közelében lakom, tehát a 8-14 határának közelében.

Messzebbre járok, az 1-es villamos vonalán, Lurdy-ház, Cutler Gold vagy Scitec Gold.


Hatalmas terem.

Rengetegen vannak de nem kicsi teremre.

Ellipszis talán 6 db van, de rengeteg lépcső, iszonyú sok futópad.



Nem hinném, hogy kinéznének. :)

2019. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet!:)))
2019. jan. 13. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!