Valaki segít?

Figyelt kérdés
Kommentbe leírtam!

2019. jan. 23. 22:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nekem abba kéne segíteni,hogy én már 2 éve thai boxolok kardióképpen és szeretnék szálkásítani is csak azt nem tudom,hogy milyen edzéstervel csináljam meg mennyi súly-al.Hetfő Szerda Péntek thai box és előtte szeretnék 1 órával le szálkásítani.Előre is köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 23. 22:09
 2/2 footface23 válasza:
Szia! Ahogy olvastam heti 3 edzésed van. Először is szerintem fokozatosan állj hozzá. Ne egyről a kettőre minden edzés előtt 1 órákat szálkásíts. Fokozatosan növeld a tempót, ez főleg azért kell, hogy a szervezeted tudja követni a tevékenységedet. Szálkásításhoz elengedhetetlen az étkezés reformálása is. Attól még, mert thai-box edzés előtt egy órával akár évekig még pluszban erősítesz, nem leszel szálkásabb. Azt kellene megnézned, hogy milyen típusú étrend az, ami a te tervednek megfelel. Utána már csak egy lépés a fokozatos erősítő edzés megteremtése és gyakorlása. Sok sikert ;)
2019. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!