Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Nagy baj ha nem edzés után iszom a fehérjét, hanem este?

Reggel szoktam edzeni.Szóval számít e ha a fehérjét nem rögtön edzés után iszom,hanem este?Vagy csak a napi fehérjebevitel számít mind egy mikor iszom?Vagy hasznos edzés után inni mert segít az izmoknak regenerálódni?Bocsi ha hülye kérdés...

Keress kérdéseket hasonló témákban: regenerálódás, protein, makro, izom, edzés, fehérje

febr. 1. 04:46  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Még annyi kimaradt,hogy pihenőnapon is szoktatok inni fehérjét, vagy nem számít a lényeg,hogy meglegyen az adott napi beviteled?

# 1/5Időpont febr. 1. 04:49 Privát üzenet
Amit én ittam arra rá volt írva, hogy ajánlott edzés után fél órán belül. Meg pihenőnapokon. Én még lefekvés előtt is ittam.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 1. 06:57 Privát üzenet
Nem, a napi bevitel szamit. Sot, en gyakran ki is hagyom, mivel mas feherjeforrasokbol meg tudom ezt oldani.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 1. 08:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi mind 2 választ,de még mindig bizonytalan vagyok,mive a 2 válaszban pont az ellenkezőjét írtátok.🤔

ment a zöld kéz

# 4/5Időpont febr. 1. 08:43 Privát üzenet
telipohar nevű felhasználó válasza:

A napi összbevitel számít, így szinte mindegy mikor iszod. Érdemes viszont úgy elosztani a fehérjebevitelt napközben, hogy folyamatos legyen. Mondjuk ne este vigyél be 60-80 grammokat, hanem akár a 3 fő étkezésre szétosztva. Így folyamatos lesz a nap folyamán a fehérjeellátás, ami segíti a jobb regenerációt.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 1. 21:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha edzek, aznap este ihatok alkoholt?
Napi 2-szer 1 óra intenzív edzés mennyi ideig bírható? Minden nap 1 óra reggel-1 óra délután/este.
Szerintetek ez igaz? Ha fogyni akarunk, inkább délelőtt sportoljunk, ha izmot építeni, akkor este.
Mikor ideális meginni a fehérjeturmixot? Edzés után közvetlenül, de maximum hány órakor?
Elkezdtem 3 hete futni,1 héten át reggelente,1 héten át délelőtt-délben, és 1 héten át este, viszont valamiért a reggeli futás után mindig jobban megfájdul a lábam, és...
Lehetséges, hogy egy HIIT edzés jobban kimerít / fáradtabbá tesz, mint egy közepes intenzítású, kardio edzés? Normális, ha este nem vagyok annyira fáradt?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!