Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy baj ha nem edzés után...

Nagy baj ha nem edzés után iszom a fehérjét, hanem este?

Figyelt kérdés
Reggel szoktam edzeni.Szóval számít e ha a fehérjét nem rögtön edzés után iszom,hanem este?Vagy csak a napi fehérjebevitel számít mind egy mikor iszom?Vagy hasznos edzés után inni mert segít az izmoknak regenerálódni?Bocsi ha hülye kérdés...

2019. febr. 1. 04:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi kimaradt,hogy pihenőnapon is szoktatok inni fehérjét, vagy nem számít a lényeg,hogy meglegyen az adott napi beviteled?
2019. febr. 1. 04:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit én ittam arra rá volt írva, hogy ajánlott edzés után fél órán belül. Meg pihenőnapokon. Én még lefekvés előtt is ittam.
2019. febr. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a napi bevitel szamit. Sot, en gyakran ki is hagyom, mivel mas feherjeforrasokbol meg tudom ezt oldani.
2019. febr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi mind 2 választ,de még mindig bizonytalan vagyok,mive a 2 válaszban pont az ellenkezőjét írtátok.🤔

ment a zöld kéz

2019. febr. 1. 08:43
 5/5 anonim ***** válasza:
A napi összbevitel számít, így szinte mindegy mikor iszod. Érdemes viszont úgy elosztani a fehérjebevitelt napközben, hogy folyamatos legyen. Mondjuk ne este vigyél be 60-80 grammokat, hanem akár a 3 fő étkezésre szétosztva. Így folyamatos lesz a nap folyamán a fehérjeellátás, ami segíti a jobb regenerációt.
2019. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!