Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy hívják a VV9-ben most...

Hogy hívják a VV9-ben most bentlévő boksz-edző nevét?

Figyelt kérdés
Engem a sportmúltja érdekel, azért próbálkozom itt, ebben a kategóriában. Hátha valaki ismeri. Valamilyen György. Hiába keresgetem, nem találok róla semmit a Google-ban.

2019. febr. 2. 13:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Na most nézem, jól 'megaszontam. Tehát hogy hívják a felkészítő boksz-edzőt?
2019. febr. 2. 13:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Erdei Zsolt
2019. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem vagy vicces. Tényleg érdekelne.
2019. febr. 2. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Tájk Májszon
2019. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg mi a szarért nézed azt a szar vvt
2019. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mert pár év kihagyás után a mostanit elkezdtem nézni (az elsőket láttam), most meg már kíváncsi vagyok, ki nyeri meg.

A fickó jobban érdekelne, hogy ki ő. Ezek szerint senki nem tudja, vagy aki tudja, az nem itt olvasgat engem. :))

2019. febr. 3. 00:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hogy hívják
2019. febr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 izisz válasza:

Tóth György.

Magáról nyilatkozta:

„Gyerekkorom óta a sport világában mozgom, a küzdősportok mellett más sportágakban is kipróbáltam magam. Gyerekkoromban atletizáltam, majd belecsöppentem ebbe a világba. Kipróbáltam a kick-box-ot, az ökölvívást, a kyokushin karatét, és ezekkel párhuzamosan a bírkózást is. Szerencsére zseniális edzőkkel volt alkalmam együtt dolgozni és rengeteget tanultam tőlük.


Célom, hogy mind a csoportos, mind a személyi edzéseimen átadhassam a tanítványaimnak mindazt a tudást, illetve tapasztalatot, amit a több évtizedes sportmúltam alatt szereztem.”

2019. febr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szép köszönöm! Igen, rá gondoltam.
2019. febr. 3. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!