Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kik a legjobb ököklvívó edzők...

Kik a legjobb ököklvívó edzők a világon?

Figyelt kérdés
Szeretnék külföldre menni egy igazán jó edzőhöz kik a legjobbak, akik elvállalnának? (Sajnos úgy alakult, hogy nincs ebben a szabályrendszerben még meccsem, de tudok bunyózni és szívesen fejlődök) angolt és németet is beszélem.

2017. jún. 9. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Leginkább az oroszt és a kazahot beszéld. Azzal mehetsz valamire. Lásd Kovaljev, Golovkin, Beterbiev.

De honnan tudod hogy tudsz boxolni ha még nem bunyóztál? Itthon bunyóztál és milyen eredményt értél el.

Én azt hiszem egy valamire való edzőnek kell valamilyen vagy inkább nagyon jó referencia és majd aztán lehet szó bármi féle egyezkedésről.

2017. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tipuskérdés. Mi a probléma az ilyen kérdésekkel ?

1. A kérdezőknek fogalmuk sincs arról, hogy zajlik az életben egy élsportoló (vagy akármilyen sportoló) élete.

2. Nincs tapasztalatuk, de mind "nagyon jók" már most, csak nem volt még meccsük soha, úgyhogy nem tudják, hogy tényleg azok-e, vagy csak nagyképűek. Leginkább az utóbbi eset áll fent.

3. Egy pillanatra képzeld magad az edző helyébe. Valóban tehetséges sportolók közül válogathat, és akkor odajön egy senki akinek semmilyen tapasztalata nincs, de már állítása szerint "tud". Az ilyen ember aki a semmire állítja ezt, nagyképű, hiányzik belőle az önértékelés, az önkritika és az alázat. Mindháromra szükség lenne hogy valaki komoly sikereket érjen el. Plusz szorgalomra, állhatatosságra, áldozatkészségre és tehetségre.


Mit lehet ajánlani ezeknek a tipuskérdezőknek ? Menj el edzeni, keress egy edzőt, szinte bármilyet, mert a nulláról kezdesz és egy világklasszis edző nem áll szóba veled.

Minimum egy év edzés után kezdj el versenyekre járni, amatőr versenyekre, ha tényleg jó vagy, ki fogsz tűnni onnan. Ezután jön, h ogy próbáltok kitörni, profi versenyekre kell járni és ott is JÓL teljesíteni. Ha valóban jó vagy és kitűnsz onnan is, akkor valószínűleg már kapod is a felkéréseket a különféle külföldi, főleg német "istállóktól". Ha elvállalod, akkor elkezdik egyengetni a karriered, vagy ilyenkor kereshetsz meg egy orosz-ukrán-kazah edzőt, és kérheted hogy foglalkozzon veled.


Ha nincs türelmed végigjárni ezt, akkor nem vagy élsportolónak való, mert hiányzik belőled a kitartás.

2017. jún. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet valami félreérthető írtam. 4 éve thaiboxolok, előtte más ágakat is kipróbáltam pár hónapra, volt egy boxedző, akinél edzettem és intézte az ökölvívó papírokat, de felmondott az edzőteremnél és nem tudok róla semmit. Volt meccsem más szabályrendszerben (eredményem nincs ebben, nagyon rosszul sikerült mind) de szeretnék ökölvívással foglalkozni és fejlődni benne. Járok edzésre az ország egyik legjobb edzőjéhez (nevet nem írok)

De szeretnék külföldre költözni, és még nyitott a kérdés, hogy hova. Ezért kérdezem, mert nem vagyok leigazolva ökölvívásban, de komolyan érdekel a dolog. ("Keress egy edzőt"-re és "kitartás...."-ra válaszolva: ha tudok, ötször járok egy héten és otthon is edzek önállóan a hét minden napján)

2017. jún. 10. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!