Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi egy normális...

Szerintetek mi egy normális ár 30 perc lovaglásért? ( ugrunk is kicsiket néha) Illetve szerintetek lehet annyi idő alatt fejlődni?

Figyelt kérdés

2019. febr. 3. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
15000 Ft
2019. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Gumi nélkül 20000
2019. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi hülyét ( itt az első kettőre értettem) , bár az első lehet csak elírta.. Mind1. Én egy jól felszerelt, normális lovardában, ahol megfelelő az oktatás, esetleg még fedeles is van, jó iskolalovak és edzők ott 3000 Ft - ot adnék max érte... Jól menő, híresebb helyeken biztos hogy dupláját is elkérik.. kisebb helyeken- tanyákon vagy lovasudvarokban pedig olcsóbbnak kéne lennie. Nálunk ( ami egy lovasudvar volt ) ott 1 óra 3000 volt. Szerintem így is lehet fejlődni, ha megfelelő az oktatód és nem csak sétálgatsz 30 percen keresztül. Néhol többet ér egy intenzív 30 perces edzés mint egy semmilyen 1 órás 🙃
2019. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisebb város mellett lovagolok és ott fél óra 2300ft, 1 óra 3300ft, másfél meg 5800. Idén emelte őket. De szerintem ennyit simán megér, amit csinálunk, szóval nincs okom panaszkodni! Én azt szoktam mondani, hogy heti egy alkalom inkább csak szinten tartás.. meg fél órába nem fér bele olyan sok.. nálunk a futószárasok mennek annyit, mások csak ritkán, mert kevés.
2019. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!