Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire számít a lányoknál...

Mennyire számít a lányoknál az izmos külső?

Figyelt kérdés

Egy ideje elkezdtem gyúrni, és közben van egy lány akivel találkozni fogunk közös barát szülinapján pár hónap múlva, és azon gondolkodtam mennyit számít egy izmosabb test. Nyilván nem testépítés, meg nem egész nap kondi, mert az taszító. De nagyon jól néz ki a lány és érdekel, hogy mennyit számít egy tényleg nagyon szép lánynál ha kockás a hasam, széles a vállam, magas vagyok?

16F, 184cm, 71kg



2019. febr. 5. 21:38
 1/8 anonim válasza:
91%
Igazából nekem nem tetszik az,ha valaki túl izmos,de nyilván mindenkinek más az ízlése
2019. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
A magasság semennyire. Az viszont elég meghatározó tud lenni, hogy egy fiú mennyire figyel oda magára, mennyire edzett, mennyire jó kiállású. Persze ha belsőleg is rendben van, és intelligens. Igen, egy kockás has és egy széles váll nagyon jól tud kinézni akkor, ha felteszik az i-re a pontot, megadva az összkép teljességét a többi jó tulajdonsága mellett. Ha a "jó belső" a jó külsővel válik egésszé.
2019. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ha megfelelően el tudod adni magad, akkor a szükséges tulajdonságok (megfelelő önbizalom, saját stílusod stb.) mellé nagy pluszt jelenthet, de önmagában ne ettől várj csodát.
2019. febr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz:)
2019. febr. 6. 07:51
 5/8 aikiboxer ***** válasza:
77%
Nagyon sokat számít, és ha amúgy rendben vagy (kedves és okos vagy, jól nézel ki arcra) akkor minden nőnek tetszik, ha van rajtad izom, még annak is, aki azt mondja, hogy nem tetszik neki.
2019. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Mennyire lehet széles a vállad? Én 186 centi vagyok, mellé 88 kilo és bőven vékonynak mondható.
2019. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
184 cm és 16 éves kor mellé a normál súly 69-83kg
2019. febr. 7. 13:44
 8/8 anonim válasza:
Az attól függ, hogy mennyire értelmes a nő. Akinek a külső számít, annál igen. De az a nő annyit is ér.
2019. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!