Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Teljesen lapos fenékből lehet...

Teljesen lapos fenékből lehet e formás feneket edzeni?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen gyakorlatokat kell hozzá végezni itthoni körülmények között,esetleg videót aki tudna linkelni megköszönném.
2019. febr. 8. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Megfelelő edzéssel és étkezéssel a többi izomhoz hasonlóan a farizmokat is lehet erősíteni, növelni. De egy teljesen lapos hátsóból nem lesz bomba alak, nőknél (gondolom, az vagy) amúgy sem olyan egyszerű az izomnövelés.

Farizomra nagyjából azok a gyakorlatok jók, amelyek a comb elülső részére: a guggolás, és annak különféle változatai, például a kitörés. Itt van néhány ötlet:

https://www.youtube.com/watch?v=PMjkfPcHgtY

2019. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En fiu vagyok es nem gyurtam fenekrede szerintem lehet elsosorban fontos a tapanyag bevitel(azt mondtad tok lapos gondolodm vekony is vagy)csomo gugolos gyarkorlat van erre szemely szerint ami a farizmomat is erositette a labizmaimon kuvul epitette az a lepcsohazba futas,de egyel is a fenekre nem baj ha zsirmegy az is hozza ad szova l lehet fieta +edzes
2019. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!