Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tatabányán személyi edzőt és...

Tatabányán személyi edzőt és edzőtermet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Idén 16 éves leszek. Májusban műtöttek (9 hónapja) elülső keresztszalag szakadással. Műtét előtt kosaraztam. Decemberig voltam gyógytornán, utána már a doki nem írt fel többet. Elkezdtem kosár edzésre járni heti egyszer, de szerintem ez nem igazán elég mivel a doki azt mondta hogy combizomerősítést kéne csinálnom. Edzésen nem igazán erősítünk. Így gondoltam arra hogy jó lenne eljárni edzeni terembe, de nem tudom hova és személyi edzés szempontjából kihez. Életemben nem voltam még edzőterembe, és nem is tudom hogy milyen feladatokat tudnék csinálni, ezért gondoltam személyi edzésre.

2019. febr. 14. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:

A Pulzus Cutler edzőterem talán kiemelkedik, felszerelésben nagyon ott vannak, viszont sokszor nagyon túl zsúfolt.

A Dinamic sem rossz, sok jót hallottam róla, viszont személyes tapasztalatom nincs.

2019. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!