Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizáshoz ezeket szedjem?

Kondizáshoz ezeket szedjem?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy ezeket a kiegészítőket szedjem vagy felesleges mindegyiket?


-100% AAKG Aminosav

-Creapure Kreatin

-Esszenciális BCAA 2:1:1

-Impact Whey Protein

-Multivitamin for men

Vagy melyek nem szükségesek? Jó lenne ha egy régóta kondizó megírná. Előre is köszönöm



#fehérje #kondi #BCAA....
2019. febr. 16. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nos én már régota,Kondizok ugy kb 6 éve,Az étrend a legfontosabb nem a Kűlönböző készitmények,Neked egy jo tömegnövelő Étrend kell,Fehérjéből,2gram testsúlykilogramként.Pl:Egy 60kg-os embernek 120gram fehérje kell hogy tömeget tudjon növelni!A fehérjéket Ezekböl az alap anyagokból kell fedezni.Csirkemell,Hal,Tóhás,Túro,soka,Tehát hustermékekből,A szénhidrátokat,A zőldségekből,Rizs,Krumpli.Ezeket a fehérje készitményeket akkor kell alkalmazni,Ha nem tudtunk annyi Fehérjét,Szénhidrátot,Bevinni amenyi ahoz kell hogy tömeget tudjunk növelni!
2019. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A multivitamin az tökéletes választás!Azon kivűl az Impact whey protein is,Ha lassu felszivodású,Akkor éjjel lefekvés elött kell bevinni,Ha pedig gyors akkor edzés elött,után!
2019. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És bocsi a helyes irási hibákért!
2019. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat, elfelejtettem par dolgot leirni hatha igy konnyebb, az etrendemben nincs se cukor se feher liszt, egeszsegesen taplalkozunk, szoval azzal nem lenne problema, 184cm vagyok, es 85kg(leszoktam a cigirol tavaly, es 95voltam, 1 honapja kondizok, es azota csokkent le 85re) latom hogx izmosodtam, jo nyilvan 1 honap az semmi, de sokkal kemenyebb a hasizmom, es a karomon is latszik. A lenyeg hogy akkor vegulis a multivitamin meg a feherje eleg? Kreatin, BCAA nem kell meg a AAKG?
2019. febr. 16. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Az amniosav nem kell egyáltalán!Mert a bevitt fehérje amniosavakká bontodik le a szervezetben,Ami fontos az a fehérje,Szénhidrát,Vitamin!Ajánlom a shopbuilder.hu oldalát,ott rengeteg hasznos informáciot fogsz találni.
2019. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :)
2019. febr. 17. 05:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Szivesen!
2019. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!