Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan bokszklub, ahol csak...

Olyan bokszklub, ahol csak sparringolni kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van olyan bokszklub Budapesten, ahol van lehetőség csak sparringolni? Azért kérdezem, mert heti háromszor lejárok crossfitezni + kettlebellezni, továbbá több, mint másfél évtizede bokszolok. Igazából csak kikapcsolódás gyanánt sparringolnék, nekem ez olyan, mint másoknak a foci, vagy a tenisz. Focinál tudom, hogy vannak olyan zárt hobbista csapatok, akik kivesznek egy termet és csak fociznak. Na, nekem bokszban kéne ilyen :D Ha esetleg van egy olyan zárt csoport, akik kivesznek egy termet közösen mondjuk hétvégén és csak sparringolnak. Ilyen van, létezik?



2019. febr. 22. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Külön ilyen nem hinném hogy van... Viszont van csomó sparring party esemény ahol klubbok szervezik lelehet menni és ingyenes is.
2019. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Haveromat pár éve elkísértem az edzésre, ahová akkor rendszeresen járt, vettem egy napijegyet és csak sparring volt, semmi oktatás (ha jól tudom, heti 1x szerveztek ilyet). Más kluboknál is biztos van hasonló lehetőség, körbe kell kérdezni.
2019. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
@utolsó: te melyik edzőterembe jártál csak sparringolni?
2019. febr. 25. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Valahol a Nyugati pályaudvar környékén, de a nevére sajnos nem emlékszem.
2019. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Westend Sportaréna?
2019. febr. 28. 06:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!