Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni boxolni....

Szeretnék elkezdeni boxolni. Hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Mindig azt érzem annyira jó lenne itthon feszültséglevezetésképpen "ütögetni". De továbbgondolva nem akarok ártani az ízülezeimnek-ezt kiküszöbölhetem ha edzésre is eljárok? Nem akarok küzdelmeket is, csak magát a mozgást, az erőnlétet szeretném fejleszteni és úgy érzem ez épp erre való lenne. Lovagolok is és most megint szeretnék elkezdeni versenyezni, de borzasztó az erőnlétem, talán ezen is segítene. Mi a véleményetek? Lehet ezt így, hogy versenyezni/küzdelemben részt venni nem akarok, csak magát a boxot, mint "hobbi" csinálni?

2019. febr. 23. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A boxban van kesztyűzés az edzéseken. Inkább ilyen fittbox, boxaerobick edzésekkel kezdj.
2019. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fight230 válasza:
Persze. Én is boxolok és csak hobbiból. Nem is szeretnék versenyre menni.Csak Bemutatókra szoktam menni.
2019. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

két éve boxolok hobbiból :)

lehet boxolni hobbiból is nem csak részt venni küzdelemben.

de a box edzéseken így is úgy is meg kell ütnöd valakit mert ez is hozzá tartozik az edzéshez.

nem azt mondom, hogy ne menj boxra, én bátran ajánlom a boxot ha fiú vagy lány vagy.

boxon kívül még számos olyan sportok vannak amik jók a feszültség levezetésére.

ha az állóképességed akarod fejleszteni akk kezdj el futni, kocogni, biciklizni stb.. tehát mozogj, nem árt ;).

2019. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!