Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretitek a zumbát?

Szeretitek a zumbát?

Figyelt kérdés
Én hetente kétszer megyek zumbázni a helyi művházba. Nagyon szeretem, mert mindig elképesztő jó hangulat van, röhögcsélünk, szórakozunk, kóreókat tanulgatunk. Néha elmegyünk vidékre zumabulikra. Ugye van a zumba-shop, onnan rendelgetünk ruhákat, nadrágok trikók pólók stb, úgy 3000-től(akciósan) 20000ig vannak ruhák, szóval elég drága de szuper minőség. Ti szeretitek ezt a táncot? Sok zumba oktató van, szinte minden városban tartják. Az oktatók havi szinten járnak képzésekre, napi szinten tanulják a koreókat, hogy megjegyezzék (elég nehezek, rá kell érezni ;)

2019. márc. 4. 10:34
 1/2 anonim válasza:
Nem, pont azért, mert ezek a koreografált dolgok nem mennek nekem :) Lassabban tudnám csak megtanulni, így nulla sikerélmény, és értelme van lemennem :)
2019. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszer voltam, komolytalannak tűnt, és meg se izzadtam. De ha te szereted, akkor hajrá!
2019. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!