Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit érdemes tudni a személyi...

Mit érdemes tudni a személyi edzővel való edzésről?

Figyelt kérdés

Rólam röviden: 18-20 kiló feleslegemtől szabadulnék. Kardio típusú csoportos edzésre kezdtem járni, szeretem imádom, de úgy érzem, nem elég. Szeretnék súlyukat emelgetni, kondigépeket használni. Meg is próbáltam, de fogalmam sem volt hogy hogy kell, hányszor kell, még csak abban sem voltam biztos, hogy hogy kell megfogni/ ráülni. Az a vágyam, hogy valaki beavasson ebbe.

Lehet olyat, hogy az edző ezt megtegye, megtanítson gyúrni, kitaláljon nekem valami tervet, és utána szabadon engedjen? Kb 4-5 alkalom után, vagy amennyi kell hogy mindent megmutasson és meg is jegyezzem. Úgy értem, nem akarok én vele 100szor edzeni, arra rámenni a gatyám is. Nem sértődik meg, hogy én így szeretném?



2019. márc. 4. 20:35
 1/1 anonim válasza:
Nem sértődnek meg ilyen miatt. A legtöbb emberrel tényleg csak pár alkalom erejéig foglalkoznak, amíg megtanulnak mindent. A későbbiekben aztán újra segítségért lehet fordulni hozzájuk. Hajrá!
2019. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!