Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A sportfogadás matematika?

A sportfogadás matematika?

Figyelt kérdés

2019. márc. 4. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

[link]

4. Lehet-e nyerni a totón?

2019. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor igen...Én évek óta tippmixezem kicsiben,kevés sikerélménnyel..Szeretnék kihozni belőle vmit...
2019. márc. 4. 21:08
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szerencse véletlenül másik tippet raktam x re, de x lett végül 0-1 1-1 lett másik meg 3-3 lett, amit kinéztem. Részben megérzés és évek tapsztalataival kell tippelni. Van pár meglátásom, hogy mire figyelj privátba elküldhetem.
2019. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor lett volna igazi,ha han nyelven írod !
2019. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem sértés. (de a)

A videóbíró ítéletét mivel számolod ki? Sok meccs eredményét befolyásolta már. + Megbundázva van egy meccs nem lehet kiszámolni szerintem. Figyelni kell a meccseket alakulását. A Belső megérzéseidre hallgass tippeléskor. Sok szerencsét.

2019. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én eddig túl nagy jelentőséget tulajdonítottam az oddsoknak.Betexploreren folyamatosan követtem a szorzómozgásokat,de mind hiába....A másik hogy általában eredmények appból töltöttem ki a szelvényt,és az utolsó 5 meccsből indultam ki...Van egy olyan érzésem hogy a csapatok utolsó 5 meccse nem véletlen van kirakva,sok szelvényemet vitt....Az utóbbi időben csak a legutóbbi 1-2 meccsből próbálok kiindulni,hátha...Nem egyszerű ez...Akinek van vmi jó ötlete írjon
2019. márc. 5. 20:32
 7/16 anonim ***** válasza:

Előző heti forma nem sokat számít. Nagyon egyértelműen látszik a győzelmi sorozat GY GY Gy Gy GY GY a közép kisebbik csapat hullám völgyben van vagy vereség. Ne a papírformára rakj legtöbbször. Kivétel most a Psg Juve stb. Most hétvégén a Holland 2 őben volt egy ilyen :) Vége előtt kértem ki, de nyert volna.


Ez az egyik meglátásom. Kivételek mindig vannak itt is. Legtöbbször jobb lett volna ezt játszani.


Félidőig 20 helyzetből 2 ment kapura az inkább x vagy meglepi lásd Napoli a Bajnokságban.


A Hátvéd sorból is kiállítanak valakit és nincs jó csere legtöbbször veszít a csapat + 2-3 gól esik még a meccsen. Remélem tudtam segíteni.

2019. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget..Tehát a sorozatokra kell figyelni,és eltalálni hogy adott csapat mikor kapja el a fonalat...És amikor két hullámvölgyben lévő csapat találkozik,amikor minden meccsük máshogy végződik??x?
2019. márc. 5. 20:59
 9/16 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom.

Edző váltást is érdemes figyelni Lásd Mu.

Belső hangodra figyelj, hogy az mit mond nekem legtöbbször az a jó.

Az első az utolsóval találkozik az mindig nehéz meccs sose könnyű mostanában.


Formát is lehet nézni, ha nagyon egyértelmű inkább dupla eséllyel az ellenkezőre ne a papírformára tegyél. Ez se mindig válik be, de legtöbbször jó.

2019. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,igazán hasznos tanácsokat,kaptam.Meglátjuk mi lesz belőle :-)
2019. márc. 6. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!