Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kellene felállni egy 1...

Pöty20 kérdése:

Hogy kellene felállni egy 1 és fél éves sérülésből, úgy, hogy nagy darab vagy?

Figyelt kérdés
17 éves lány kézilabdás beállos lennék és 11 éve űzöm a sportot, tehát eléggé hozzá szoktam. A sérülésem 2017.08.30 (sajna belém égett a dátum) történt és a mai napig sem álltam pájára, amit egyre nehezebben tudok kezelni. Amúgy is nagydarab, erős felépítésű vagyok, és 1 év mozgashiány mellet még testesebb lettem. A barátaim próbálnak segíteni, de sok sikerrel nem járnak. Kapok az egyesületemtől segítséget, de csak 1 irányból (több, mint a semmi ez tény) és össze is sugnak a hátam mögött (ebben a legnagyobb bajom, hogy a saját edzőm is benne van) , ami eléggé összetört lelkileg. A kérdésem az lenne, hogy ti, hogy vészelnétek át a helyemben azt, hogy nem haladok egyről a kettőre, mert mindig vissza esek?És emellett lelkileg, hogy legyek erősebb, ha így is 7m-re a föld alatt vagyok, és sérülés óta nagyon gyakran sírva alszom el?

2019. márc. 5. 21:32
 1/2 anonim válasza:

Ne sajnáltasd magad.

Lépj túl.

Utazz el kicsit.

Szépen, a magad tempójában gyógyulj, fogyjál le.

2019. márc. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Juliusz48 ***** válasza:
Először is ne sajnáld magad, az emberek többségének az elvárása és a lehetősége az életben nem találkozik, még sem pityeregnek esténként. Ha nincs lehetőséged a sérülés miatt a kézilabdára akkor sem dőlt össze a világ. Keress valamilyen a jelenlegi fizikai képességeidhez alkalmazkodó sportot, ami esetleg visszavezet a kedvencedhez. Ha ez lehetetlen akkor a korlátaidat felmérve keress kedvedre való egyéb elfoglaltságot, ami a fizikai terhelést is magába foglalja. A kézilabda egyébként sem az a sport amit az életed végéig csinálhatsz, és még nagyon sok évet fogsz élni a szerettével, de nem aktívan, tehát erre is készülnöd kéne az útkeresésben.
2019. márc. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!