Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék személyi edzőt...

Szeretnék személyi edzőt fogadni. Ilyenkor az internetes oldalon keressek telefonszámot és hívjam fel hogy szeretném felfogadni, vagy menjek be személyesen az edző terembe és álljak oda a recepcióhoz hogy szeretnék személyi edzőt fogadni?

Figyelt kérdés

Vékony a lábam és szeretném ha izmosabb lenne, ezen kívül derékról,hasról is fogynék.

Ha személyi edzőt fogadok, annak mi a menete? Le kell vetkőzni előtte hogy megnézzen?

Bocsánat hogy értetlenkedek, de sajnos nincs olyan ismerősöm akitől meg tudnám kérdezni ezeket.

29 L


2019. márc. 14. 11:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy más minden edző, de kb milyen összegre számíthatok óránként?
2019. márc. 14. 11:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a neten talasz elerhetoseget akkor fel is hivhatod, de inkabb az a celravezeto hogy elmesz egy neked szimpatikus, utba eso fitness terembe (vagy a honlapjara) es megkerdezed.

Nem, nem kell levetkozni elotte. Atoltozol sport szerelesbe es megmutadtod h milyen testresszel vagy elegedetlen.

A szemelyi edzes es tanacsadas egy orara 2-5000 ft kozott mozog altalaban. (Plusz az edzoterem belepo!) Olyat valassz aki ètrendet is ir neked!

Nem feltetlenul kell minden edzeshez szemelyi edzot kerni.

Szerintem eleg ha 1-2 alkalommal atveszitek az edzestervet amit odaad neked etkezesi tervvel egyutt, es onnantol onalloan csinalhatod.

Ne feledd az etkezes a siker 70%-a!!!

Merre keresel? Budapest? Ha igen melyik kerulet?

2019. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem Budapesten keresek, Vácon keresek.

Ha izmosodni akarok, és nem fogyni, akkor is kell étrendet írniuk nekem?

2019. márc. 15. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen akkor is
2019. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. :-)
2019. márc. 15. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!