Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ciki, hogyha egy lány pankráci...

Ciki, hogyha egy lány pankrációt néz? :D

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla ,de fiús lány vagyok és szeretem nézni a pankrációt . :) De egy párszor már beégtem emiatt ... Mit gondoltok róla ?
2010. júl. 3. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Sz_rj rá a többiekre,hogy mit mondanak;) volt két oszt.társam(mindkettő lány),és azok is néztek pankrációt,és amikor szekálták a fiúk azzal h miért néztek pankrációt(meg minden),akkor a lányok visszaszóltak a fiúknak XDXD
2010. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én is azt nézek. 15/L
2010. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam :)

19/L

2010. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?Tele van kigyúrt férfiakkal.:-)De ha nem a testük miatt nézed akkor sem ciki.:-)

22F

2010. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Én fiú vok de ha lány lennék akkor is nézném mert tök vicces ahogy a sok debil idióta agyonüti egymást:)

15/F

2010. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 clint ***** válasza:
Miért az ciki ha egy fiu romantikus filmeket néz?
2010. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
dehogy ciki.ne mások véleménye után menj.van sajátod is.
2010. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon bírlak titeket ! :D Igazatok van ! Hát ... bevallom az izmos pasik miatt is szoktam nézni habár csak kettő van aki bejön . :) Nektek ki a kedvencetek ?
2010. júl. 4. 11:27
 9/9 anonim válasza:
Még szép,hogy a Miz!És ha valaki beszól neked,akkor adj neki egy RKO-t vagy valamit! :)Csak viccelek,ne próbáljátok ki otthon!
2011. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!