Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Debrecenben tudtok ajánlani...

Debrecenben tudtok ajánlani edzőtermet a lenti kritériumok alapján?

Figyelt kérdés
Főként fogyás céljával szeretnék edzeni járni, így első sorban az lenne a fontos hogy 2-3 fajta cardio mozgásra alkalmas gép legyen, mivel a futópad egyéb problémák miatt kiesik. Esetleg előny lenne, ha nincs állandóan tele, nők számára is komfortos (szóval nem csak a testépítők számára kedvező)illetve mivel egyetemista vagyok, nem lenne hátrány az sem, hogy ha nem 10.000 egy hónap. Nem baj ha kicsi, nem baj ha félreeső, utazni igazából könnyen lehet itt, ahogy tapasztaltam. Köszönöm szépen ha valaki tud segíteni.
2019. márc. 19. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bármelyik, ha nem 4 után akarsz járni, mert akkor mind tele van. Diákbérlettel 10 alatt vannak. Energym, Segner, G4, Cutler, Delta, Ózon, Corpus, Chili, New York. Ha teheted, akkor ebédidőben járj, akkor vannak a legkevesebben mindenhol.
2019. márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Scitec a Segneren, 8000 a diákbérlet! Én nagyon szeretem!
2019. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!